Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért lehet ez? Befeszítem a...

Miért lehet ez? Befeszítem a bicepszemet és szét akar szakadni. Elég rossz érzés.

Figyelt kérdés
Jobban mondva nem szétszakadni,hanem szétdurranni.Valakivel már volt ilyen?A hiba az én készülékemben van?
2014. szept. 15. 16:09
 1/4 Dogmatix91 ***** válasza:
Lenyújtasz rendesen?
2014. szept. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Régen nyújtottam,de mostanában már nem jut idő suli+munka+tanulas mellett a gyúrásra:( Sajnálom is,de nem tudok mit tenni.Esetleg így edzés nékül nyújtsak?
2014. szept. 15. 16:38
 3/4 Dogmatix91 ***** válasza:
Lehet nem ártana kicsit átmozgatnod magad és lenyújtani. Hideg izmot sosem nyújtunk! Esetleg multivitamint vagy magnéziumot szedhetnél, hátha azért érzed mert be akar görcsölni a karod.
2014. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen..kicsit olyan érzés,mint amikor begörcsöl.Magnéziumot elkezdtem szedni,pár nap és kiderül.Köszönöm.:)
2014. szept. 15. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!