Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha feneket szeretnék formálni,...

Ha feneket szeretnék formálni, gömbölyíteni, akkor edzés után muszáj fehérjeturmixot innom, hogy látványos legyen a hatása?

Figyelt kérdés

2014. szept. 15. 20:23
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%
Csak egy kis troll, nem kell vele törődni.
2014. szept. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
15%

Nem nekem kell hinni, kérdezz meg egy orvost.


Nem izmosítást írt, hanem formálást, az pedig attól fog történni, ha leadja róla a zsírt.

Az pedig nem a fehérjeporoktól fog lemenni, hanem ha zsírégető hatású zöldségeket, gyümölcsöket (pl. ananász) eszik.

2014. szept. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
53%

Hulyegyerek, ha nem értesz hozzá, akkor ne ugass bele, lehet elhúzni.

Formálás= izomnövelés, mivel az izom adja a formát. Kell feherje egyébként zsírleadáskor is, hogy ne veszíts izomból. Látszik a százalékodon kisgyerek, hogy fingod nincs az egészről.

2014. szept. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Nem akarok zsírt leadni, nagyon nem is tudnék honnan, 53 kiló vagyok.
2014. szept. 16. 08:10
 15/32 anonim ***** válasza:
65%
Ennyi. Nem is kell, azt az idióta huszonszázalékosnak írtam, hogy ha esetleg valakinek zsírt kellene leadnia, ahhoz is kell fehérje, mivel így véded meg az izmokat.
2014. szept. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Zsírégető gyümölcs? WTF
2014. szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
26%

13-as, bármennyire fáj neked, nem vagy abban a helyzetben, hogy eldönthesd, ki válaszolgathat itt és ki nem:)


Szánalmas figura vagy, aki meglett, középkorú emberként itt osztja a bölcsességeit a tizenéveseknek, ahelyett, hogy a családjával, munkájával, életével foglalkozna:))

2014. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
21%
14: Akkor biciklizés, fenékre az a legjobb. Nehogy elkezdj súlyokkal guggolni, amit majd itt egy-két lufiizompacsirta elkezd ajánlgatni, mert tönkre fog menni a térded.
2014. szept. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Lufiizompacsirta :DD


Erdekes,anyamnak a biciklizes szedte szet a terdet nekem pedig semmi baja a sullyal guggolastol..


Hogy is van ez?

2014. szept. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Anyádnak valószínű biciklizés nélkül is szétment volna a térde, neked meg ami késik, nem múlik, majd térj vissza erre a kérdésre 10 év múlva.
2014. szept. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!