Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha feneket szeretnék formálni,...

Ha feneket szeretnék formálni, gömbölyíteni, akkor edzés után muszáj fehérjeturmixot innom, hogy látványos legyen a hatása?

Figyelt kérdés

2014. szept. 15. 20:23
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
29 éve guggolok nagy súlyokkal, és nem ment szét a térdem. Szóval megint baromságot írtál, mint mindig.
2014. szept. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 - palilaci - ***** válasza:

#23as takarodj a feminara meg az egyeb nepbutito oldalakra.

Szart se tudsz az egeszrol es nem az orvost kene a tapkiegekrol kerdezgetni mert a legtobb azt sem tudja miaz.


Kerdezo amit sandorzsolt irt az mind hasznos szoval erdemes megfogadni a tanacsait es nem kell hallgatni az ilyen idiota szarokra mett amint lathattad mikor mar nem tudott mivel ervelni sandorzsolt maganeletet fikazta. No komment. Nem hiaba van ott az a 23% a valaszainal.

2014. szept. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfogadom :)
2014. szept. 16. 15:00
 24/32 anonim ***** válasza:

Bármelyik orvos megmondja, hogy tönkereszi a vesét.. XD

Jajj, Istenem.. Én 3 hónapja tömegelek, csináltattunk vérképet, és magas volt a húgysav szintem, ami az edzés hatása is lehet, aztán az orvos, meg anyám is arra gyanakodott, hogy "szteroidozok", meg "tápkiegezek". 18 évesen, teljesen átlagos fejlődéssel szteroidozok, ennyit a sok okos orvosról. :))

2014. szept. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%

"sandorzsolt nevű felhasználó válasza:


29 éve guggolok nagy súlyokkal, és nem ment szét a térdem"


Elfelejtetted odaírni hogy még.

2014. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Még. :-)
2014. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de most kb 45 éves, ebben a korban, már alapból kezdenek izületbajosak lenni az emberek, meg stb, akkor ő 29 év edzéssel miért nem az(MÉG)? Gondolom, mert nem rosszat tett az edzés, hanem pont, hogy jót. A tények magukért beszélnek.. :)
2014. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Szerencsés helyzetben vagyok, mert nem nekem kell majd fizetnem az orvosi kezelése számláit, úgyhogy nekem nyolc:)
2014. szept. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Hagyjátok. Nekem mindegy mit gondol a kocsog kis troll. Nincs jelentősége. :-)
2014. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Nem troll, csak ő azt vallja, hogy a 90 napos diéta, meg a nem eszek semmit, csak gyümölcsöt, meg léböjtkúra ezek a megoldások, és ez az egészséges.. :) Pedig szerintem csak rá kell nézni egy 2 éve aktív súlyzós edzést végző emberre megfelelő étrenddel, és egy "Nem eszek semmit, csak a Norbiápdét ropit, és eljárok aerobikra" típusú nőre..
2014. szept. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!