Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A rizset mivel lehet helyettes...

A rizset mivel lehet helyettesíteni amibe kb ugyan annyi szénhidrát/g van?

Figyelt kérdés
2 hónapja kezdtem el terembe járni, sokat látszik a változás és híztam is rendesen,körülbelül mióta elkezdtem az edzést csak rizsen, csirkemellen, tojáson és zabpelyhen élek. A tojás, csirkemell és a zabpehely simán elmegy, de a rizset már szinte képtelen vagyok enni, még első hetekben naponta megettem 600-700got belőle, most alig ha napi 200g megtudok enni, egyszerűen a 10dik kanál után rámtör a hányinger és utána már csak a szagától is rosszul vagyok... 16/F

2014. szept. 27. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta.
2014. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Krumpli, de hajdina olcsó nálunk bioboltban. Amúgy szinte minden megteszi ha leértékelve látsz kuszkuszt árpát stb.
2014. szept. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A krumpli az jó, de negyedannyi benne a ch 100g/20g , míg a rizs 100 grammjában 80g ch van. Szóval jóó, csak több kell belőle.

Mehet kenyér, tészta, zab, de ezekben is kicsit kevesebb a ch.

2014. szept. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!