Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valakinek Kayla Itsines...

Valakinek Kayla Itsines edzésterv vélemény?

Figyelt kérdés
Aki már csinálta ezt az edzéstervet vélemények, hogyan kell csinálni mert nekem ez a heti berendezés nemigazán tiszta..az egész angolul van sajna és nem értek mindent kristálytisztán:S :D:D előre is köszönöööm:))

2014. okt. 7. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Pihenj egy picit, megártott neked a sok olvasás.
2014. okt. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ahaaa értem már! köszönöm a válaszod rengeteget segítettél...
2014. okt. 7. 16:25
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Az egész dolog ott kezdődik, hogy le kell ülnöd egy papírral kitalálni a saját edzéstervedet. Kayla azt írta a könyvben, hogy nem túl jó egy napon erősíteni és cardiot csinálni, a nyújtógyakorlatokat viszont simán csinálhatod minden nap, ha úgy tetszik. Van a könyvben egy mintabeosztás, ott hétfő-szerda-péntek az erősítő nap, és a többi ugye a cardio. Hétvégére én tettem egy pihenőnapot, mert az izmaidnak kell a regenerálódás, de ha teljesen kezdő vagy többet is tehetsz egy hétre. A 9. hétig a cardio edzés LISS legyen, onnan majd berakhatsz HIIT-et is. A könyvben egyébként van egy kis rész, ahol leírja neked, hogy hányadik héttől mit lehet csinálni, de neked kell személyre szabni az edzettségi szintednek megfelelően. Remélem minden felmerülő kérdésre válaszoltam, ha nem kérdezz nyugodtan. :)

2014. okt. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem már világos!:) Nagyon szépen köszönöm!:))
2014. okt. 19. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!