Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért mondja mindenki a...

Miért mondja mindenki a környezetemben, hogy ne egyek mindennap húst, mert bajom lesz tőle?

Figyelt kérdés

2014. okt. 7. 20:57
1 2 3 4 5 6
 41/60 A kérdező kommentje:
Vagy ha fingod sincs róla, akkor legyél tökös, és írd azt.
2014. okt. 9. 15:47
 42/60 anonim válasza:

"..nyugodtan feltételezhetjük hogy az adott tanulmány egy tipikus átlag tohonya amerikairól szól a 90es években, aki transzzsírokban süti ki a steaket, és máris érthetővé válik minden..."


Akkor itt egy friss tanulmány, [link]

bár teljesen nyilvánvaló, hogy bármilyen forrást mutat az ember, neked semmi nem lesz elég hiteles.


"..de már önmagában ez a lolozás is egy átlag tudatlan 15 évesre utal.."


Idejössz, fröcsögsz a kérdezőre (másokkal együtt) a szüleit is lazán idiótának nevezed, és a kérdésre sem adtál használható választ. Csak a lekezelő véleményed hajtogatod, tényként beállítva, érvek nélkül. Nincs egy kicsit nagy arcod?


"..mindenkinek joga van azt enni amit akar, de mások egészségét veszélyeztetni nem..."


Senki nem állította (a kérdező sem) hogy a hús egészségtelen. A kérdés arról szól, hogy a sok hús egészségtelen-e. Senki nem veszélyezteti valaki egészségét, ha azt mondja, az illető egyen kevesebb húst.


"..valójában egy vegetáriánus konferencián mondja el a vezető 20-40 év statisztikájából, hogy 15-45x nagyobb az esélyük bizonyos betegségekre. és egyáltalán nem élnek tovább mint a húsevők...."


Örülnék, ha a levegőbe beszélés helyett, legalább ezt az állításodat megtoldanád valamilyen forrással. Hol, mikor és kitől hangzott el ez az állítás?

Felettébb érdekelne, mivel az utóbbi két évben Németországban részt vettem vegetáriánus konferencián (VegMed, Wissenschaftlicher Kongress, Vegetarische Ernährung und Medizin), idén is ott leszek, de még soha senkitől nem hallottam ilyen kutatási eredményről.

2014. okt. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy megjön az átutalás, de készpénzzel is fizethetsz.
2014. okt. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 A kérdező kommentje:
43, tudod mit? Ezzel szerintem meg is válaszoltad. A te véleményed már ingyen sem kellene...
2014. okt. 9. 15:52
 45/60 A kérdező kommentje:

42-es, akkor ezek szerint nem sok esély van meggyőzni a szüleimet? És igazuk volt az orvos rokonoknak?

Akkor viszont nekem kell átgondolnom ezt a testépítés dolgot...

2014. okt. 9. 15:59
 46/60 anonim ***** válasza:
0%
De rossz nekem (: Mondjuk azt a pénzt nyugodtan költhetnéd valami magánirodalomtanárra, mert a szövegértési képességed valahol nagyon a béka feneke alatt van. Sok sikert az életben (:
2014. okt. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:

Én ugyanezt írhatnám neked.

Amúgy a NAV tud róla, hogy te itt fizetős tanácsokat osztogatsz?

2014. okt. 9. 16:02
 48/60 anonim ***** válasza:
0%
404 fenyegetés súlya not found
2014. okt. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
25%
Rátapintottál a lényegre :D Okos még mindig nem vagy, de legalább befolyásolható. Legyél büszke magadra :D
2014. okt. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 A kérdező kommentje:

Beleolvastam pár másik kérdésnél a hozzászólásaidba, te tényleg csak fröcsögni és személyeskedni jársz ide.

Beteg lelkű ember lehetsz, sajnállak...

2014. okt. 9. 16:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!