Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért mondja mindenki a...

Miért mondja mindenki a környezetemben, hogy ne egyek mindennap húst, mert bajom lesz tőle?

Figyelt kérdés

2014. okt. 7. 20:57
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
25%
Jajaja, pontosan :D Mondjál még ilyeneket *.*
2014. okt. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim válasza:

"Akkor viszont nekem kell átgondolnom ezt a testépítés dolgot"


Kedve kérdező. Nem csak a húsban vannak fehérjék/aminosavak. Ott vannak még a tejtermékek és a tojás is, valamint a növényi fehérjék is. Nem kell fél kg húst megenned egy nap, hanem inkább kombináld a többféle lehetőséget. Egyébként vegetáriánus és vegán testépítők is vannak, mégis megoldják. Ha tudsz angolul belenézhetnél, hátha találsz pár hasznos tanácsot:

[link]

[link]

Nem azt mondom, hogy ne egyél egyáltalán húst, de egy részét kiválthatnád akár mással.

2014. okt. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, persze, tudok angolul, el fogom olvasni:)


És köszönöm neked a 6 oldal alatt általam olvasott egyetlen értelmes választ!

A többiek miért nem tudnak ilyen hangnemben kommunikálni?

Még akár akkor is, ha éppen nem tudják a választ az adott kérdésre.

Miért csak a lekezelő, flegma, pökhendi fröcsögések jönnek?

2014. okt. 9. 16:32
 54/60 anonim ***** válasza:
Kérdező, egyszerű: egyél kevesebb húst és menjen mellé több tojás, túró. Így simán tudsz fejlődni. És mindenki megnyugszik.
2014. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:

"Igen, nekem kell utánajárni és pont ezért vagyok itt. "


akkor szólok hogy rossz helyen vagy, ez nem az ingyenes személyi edzők / gyermekgondozók gyűjtőhelye.

vagy veszed a fáradságot és megváltoztatod az életed vagy itt nyafogsz pár napig aztán mész a süllyesztőbe mint a többi.


utólag bedobni 3-4 szót nem érvelés, cáfolni csak állításokat lehet, szavakat nem. de nyilván okkal nem írod ide, pontosan ugyanazért amiért nem nézel magad utána.


részemről lezárva


"bár teljesen nyilvánvaló, hogy bármilyen forrást mutat az ember, neked semmi nem lesz elég hiteles. "


hogyne, aki nem hisz egy 20 éves kivonatban, annak semmi se jó.


ráadásul sikerült megint hülyeséget belinkelni, mert 51%ch meg 16% pro az baromira nem magas fehérje étrend, hanem magas szénhidrátos étrend, ami sokkal inkább felelős az eredményekért, ahogy ezt már előre sejtettem a másik példából is. lövésed nincs az összefüggésekről.

és akkor nem is említettem hogy az alanyok 50 év felettiek akik 1800 kalóriát visznek be, magyarul semmilyen sportot nem végeznek.

hanyagold ezt a tudományosdit.

2014. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
51%

"És köszönöm neked a 6 oldal alatt általam olvasott egyetlen értelmes választ! "


oldalakkal ezelőtt ugyanezt írtam én is, de neked szelektív a látásod, csak trollkodni jöttél ide.

2014. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim válasza:

"..valójában egy vegetáriánus konferencián mondja el a vezető 20-40 év statisztikájából, hogy 15-45x nagyobb az esélyük bizonyos betegségekre. és egyáltalán nem élnek tovább mint a húsevők...."


Még egyszer kérdezem, alá tudod támasztani a fenti állításodat, vagy nem? Hol, mikor és kitől hangzott el ez az állítás?

Óóóóóóóvárjunk tudom mit fogsz írni. Hogy egyszer a tv-ben láttad, de már nem emlékszel sem arra, hogy melyik vegetáriánus konferencia volt, arra sem hogy hol, arra meg végképp nem, hogy ki.

2014. okt. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:

"A növényi fehérjeforrások nem elegek, ha minden nap megfelelő mennyiségű fehérjével akarjuk ellátni a testünket, akkor nem elég a növényi fehérje."


Kipróbáltad már hosszabb távon a változatos növényi étrendet,ha igen,milyen negatív változásokat tapasztaltál?

2014. okt. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
Jogos. Általánosan elfogadott tényt mondtam, tapasztalatom nincsen. Eddig mindenki azt írta, hogy nem jött be.
2014. okt. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
Nekem azért nem jönne be csak növényi forrásból fedezni a fehérjemennyiséget, mert így egy raklap ch is menne mellé. De tőlem más ehet így, az nem zavar. Azt nem értem, hogy miért kell egymást vérremenően győzködni. Mindenki érzi, hogy neki mi a jó. Ennyi.
2014. okt. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!