Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem elég simán csak...

Miért nem elég simán csak egészségesen táplálkozni és gyúrni mellette?

Figyelt kérdés
Legyen az férfi vagy nő. Ha valaki normálisan eszik, és edz, akkor jól fog kinézni nem? Elképzelni nem tudom, hogy minden izmos ember fehérjét számolgat, meg szálkásító diétán van egész nyáron. Nyilván nem a "versenyforma" elérése a cél, és nem is a hagyományos értelemben vett testépítésről beszélek, de egy átlag civil ember nem is ezt akarja. Nézzétek meg a harcművészeket, a szalontáncos csajokat, vagy akármelyik parasztembert, aki egész életét a földeken melózva töltötte, és konditermet meg body builder boltot max a tévében látott, és mégis szép szálkás, izmos testük van.
2014. okt. 15. 00:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Mutass mar nekem egy kidolgozott parasztot mert az életben nem lattam meg. Pedig sokat vagyok videken. Vannak inas meg zsiros emberkek de "szep szalkas" nincs.


"Harcművészek,bartancosok" a harcművészek meg a bartancosok odafigyelnek a kajara rendesen es rengeteget edzenek. Valamint aki ezt komolyan űzi annak a genetikaja is jobb. De amugy egyik se nagy forma,2ev kondival kb izmosabb lehetsz mint egy harcművesz kulsore.



Egyebkent meg vannak szar genetikaju emberek mint en peldaul. Nekem szamolgatni kell a kajat kulonben francot se fejlodok.

Te meg menj vissza kapalni a zsírszalonnahoz aztan megnezzuk mennyire leszel szalkas tőle.

2014. okt. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Ki mondta hogy nem eleg?


Ja, hogy alacsony testzsirt is akarsz meg izmos is szeretnel lenni? Na akkor nem eleg, szamolgatni is kell :)


A peldaid sajna nem alljak meg a helyuket.

2014. okt. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem a legszerencsésebb példákat hoztam fel, de akkor is sokan vannak, akik szép izmosak, mégse számolgatnak meg méregetnek mindent amit megesznek.
2014. okt. 15. 14:18
 4/23 anonim ***** válasza:
Kérdező erre annyit lehet mondani, hogy ami neked izmosnak tűnik az lehet, hogy egy "avatott" szemnek egyáltalán nem izmos. Egyébként meg akinek jó genetikája van az simán elér számolgatás nélkül egy jobb formát mint más számolgatással
2014. okt. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Definiáld: "simán csak egészségesen táplálkozni".
2014. okt. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
egészségesen táplálkozni nekem annyit jelent: napi 4-ször keveset, fehérjedúsan, sok gyümölcs, zöldség, "jó" szénhidrát pl. teljes kiőrlésű zsemle, tészta, kevés cukor, kevés zsír, változatosan enni, napi 2 főt kaja, (2szer husi), sokszor levesek, főzelékek,rizs, tészta, néha krumpli,olivaolajjal főzni, reggelire tojás, magas hústartalmú virsli, vagy sonka, vacsira fehérje, pl tojás, túró, vagy leves, uszonnára teljes kiőrlésű zsemle sonkával, stb. Nekem kb.nagyon nagy vonalakban ennyit jelent. Ahogy a gyerekemet is etetem, én is azt eszem, de nem méregetem. Nagyjából érzem mikor kell a szervezetemnek fehérje és mikor szénhidrát.
2014. okt. 15. 15:30
 7/23 anonim ***** válasza:
Aha, ezzel így most kapásból a paleósok (hogy merészelsz szénhidrátot, gabonát és tejterméket enni) és a vegák (hogy merészelsz húst enni) szemében ástad el magad, mint ön- és gyerekmérgező rebellis.
2014. okt. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

na jó van persze!!!!! inkább hagyjuk...... miért te mit eszel? salátát répával meg salátát salátával? nem értem miért nem lehet normálisan válaszolni. ha nem tetszik valami lapozz tovább!!!!!


Inkább nem kérdeztem semmit.


Azt meg ne magyarázza meg nekem senki, hogy a vegák egészségesek. kamu.......

2014. okt. 15. 15:49
 9/23 anonim ***** válasza:

Egy rakat vega van aki egeszseges.


Egyebkent azok akiket irtal szimplán jó genetikaval rendelkeznek. Mivel őket vesszük észre elfelejtjük hogy mindegyikukre jut 100 ember aki ugyanúgy eszik es nem nez ki jól.

2014. okt. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Mindenki azt eszik amit akar. Nem nézek le ezért senkit, de akkor azért nyílik a bicska a zsebemben, amikor a vega szülő nem a húst a gyerekének...... de ez már más téma......


Nyilván nem a testépítésről beszéltem, de nem is akar mindenki az lenni. Szerintem aki rendesen mozog és eszik, az jól fog kinézni. Ennyi. Lehet, hogy nem lesz látványos kockahasa,száraz teste, meg mittoménmég mije , de jól fog mutatni a teste.

2014. okt. 15. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!