Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egeszsegesen (zoldseg,...

Ha egeszsegesen (zoldseg, gyumolcs) fogok taplalkozni akkor is vissza fognak jonni a dietammal leadott kilok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! En egy nagyon rossz fogyokurat valasztottam a fogyashoz a koplalast. Leadtam 13kilot most mar csak a jelenlegi sulyomat (46kg) szeretnem megtartani. De attol felek hogy a rossz dieta miatt a tobbszoroset fogom visszaszedni ha elkezdek megint enni.Viszont akkor is visszajonnek a kilok ha egeszseges eteleket eszem? pl: salata csirkevel,

gyumolcsok

es termeszetesen liszt,cukor,nasi kerulese.

A negtiv valaszokra nem vagyok kivancs. pl: hogy milyen buta voltam igen tudom nagyon rosszul csinaltam ezt de sajnos akkor nem volt jobb otletemm hogy hogyan fogyhattam volna le. Es a barati tarsasagombol tobben is igy fogytak le meg anno ugyhogy ezert gondoltam hogy nekem is menni fog. Koszonom szepen!


2014. jún. 28. 00:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

a lepusztított külső és belső szervi izmok vissza fognak tölteni mohón,ha emeled a kalóriát mert lepusztítottad őket,zsírból meg minimálisat ha fogyhattál egyáltalán,szóval a logikus az lenne,hogy ha minimum a kiinduló állapotra térnél vissza.

emeld meg a fehérje bevitelt legalább 130-140g-re,a zsír bevitelen is emelj és így mehet mellé a zöldség.

és ne sza-r salátát egyél,hanem brokkolit,karfiolt,répát,paradicsomot,paprikát.

fehérjének csirkecomb grillen,vagy kókuszzsírban sütve,sok tojás a sárgájával együtt,főzve,vagy rántottának azt is kókuszzsírban sütve.

2014. jún. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért szar a saláta? -.-' Ez a paleolit csodadiéta már mindent megtilt az elvakult hívőknek?
2014. jún. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
hosszútávon ehetetlen a saláta,ízetlen levelek,míg a felsoroltak hosszútávon is ehetőek.
2014. jún. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Minek kellett egyáltalán 59 kilósan fogyni? Ne mond már, h kövér voltál?! És nem kíméllek meg, nem a fogyás terén voltál csak buta, hanem, h eleve fogyni akartál!!! Bár a korod nem írtad, de nagyban sejtem, h egy átlagos súlyod lehetett.

Egészséges étrend terén pedig keress rá neten, de mindent szabad enni csak mértékkel. A mennyiségen van a legfőbb hangsúly. Ha nem tudsz mértéket tartani elsődlegesen azt kezeld egy lélekdoki segítségével, amúgy se ártana szerintem hozzá fordulnod, ha 59 kilósan fogyni akartál, ráadásul 46 kilóra. Csoda, h még élsz!!! :(((

2014. jún. 28. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

ma 03:21-es: honnan tudod, hogy milyen magas a kérdezö? Mert ha pl 150 cm, akkor a 46 kg a normál súly és az 59 igenis sok volt, annyivan kövérnek számított.


Kérdezö: Egyél rendszeresen sok zödlségfélét (a paleos idiótával ne foglalkozz, a saláta is ehetö normális ember számára). Lehet, hogy valamennyi súly visszajön, de ha közben sportolsz, akkor nem formátlan leszel, hanem jó alakot tudsz kifejleszteni. Kiegyensúlyozott étrenddel meg tudod tartani a jelenlegi súlyodat (vagy nem túl sokkal leszel több, de formásabb), ha odafigyelsz. Csak ne ess pánikba, ha eleinte felszalad pár kg, idövel beáll a szervezeted megint a normális szabályzásra.

2014. jún. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az egészséges étkezésnek semmi köze nincs ahhoz, hogy fogysz vagy hízol. Egészséges ételekkel is lehet hízni, ha sokat eszel.

Nálam az vált be, hogy digitális mérlegen napi szinten kontrollálom a súlyom - minden reggel. Ha az átlagtól 1 kilóval már felfelé eltér, akkor aznap kevesebbet eszem. Ha lefelé, az tök jó, mert akkor aznap ehetek bátrabban. 1-2 kiló súlyingás még teljesen normális, és ezzel a módszerrel tökéletesen kordában tudom tartani.

Ja és persze szívbaj nélkül megeszem bármit, amit megkívánok, akár pörköltet, akár bármi mást :)

2014. jún. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
5: ne szólj be, én vagyok 150 és 55 kiló, úgyhogy annál alacsonyabb nem igen lehet, ha csak nem egy gyermekről van szó, az 59 kiló meg nem sok. Ne a BMI-t nézd, az csak egy útmutató! Jah, és közlöm, hogy nem vagyok kövér, sőt inkább még rám férne pár kiló. Semmilyen szín alatt nem sok felnőtt korban az 59 kiló. Esetleg nagyon max. van rajta egy picike háj, hűha, nehogy belebetegedjen az illető!!!
2014. jún. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az 5. vagyok, 150 cm és 50 kg fölött már elég kövérnek látszom, a 45-47 kg közti érték az, amikor normális alakom van.
2014. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, és nem gyerek, hanem négy gyerekes anya vagyok.
2014. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
De végül is felőlem a kérdezővel együtt haladhattok az anorexia felé is. Legjobb úton tartotok afelé. Egyszerűbb, mint megoldani az önbizalomhiány problémáját.
2014. jún. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!