Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem elég simán csak...

Miért nem elég simán csak egészségesen táplálkozni és gyúrni mellette?

Figyelt kérdés
Legyen az férfi vagy nő. Ha valaki normálisan eszik, és edz, akkor jól fog kinézni nem? Elképzelni nem tudom, hogy minden izmos ember fehérjét számolgat, meg szálkásító diétán van egész nyáron. Nyilván nem a "versenyforma" elérése a cél, és nem is a hagyományos értelemben vett testépítésről beszélek, de egy átlag civil ember nem is ezt akarja. Nézzétek meg a harcművészeket, a szalontáncos csajokat, vagy akármelyik parasztembert, aki egész életét a földeken melózva töltötte, és konditermet meg body builder boltot max a tévében látott, és mégis szép szálkás, izmos testük van.
2014. okt. 15. 00:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
:) na Danny Devito-t inkabb ne! En csak azt mondom, hogy tevhit, hogy az ember husevo. Ezt egyebkent nem en mondom, hanem mostanra mar a tudosok tobbsege. De legjobb, h belegondolsz, mi mozgatja a vilagot? A penz. A husiparnak es a tejiparnak bizony nem esne jol, ha az emberek tisztan latnak a helyzetet es leszoknanak a husrol ugyebar. A politikusnak meg nem esne jol, ha nem menne (legalabb valamennyire) a gazdasag. Ezert megvasarolt, megfizetett tudosaik, professzorjaik is vannak, ami resze a lobbijuknak es igy a kedves "Fogyaszto" (mert egy percig se gondold, hogy mas vagy a szemukben) elobb jol bekajalod a huleseguket arrol, h az ember husevo, aztan jol bekajalod a husijukat is, 30-40 ev mulva pedig a gyogyszergyarak es gyogyaszati segedeszkoz keszitok fognak beloled profitalni busasan, majd a temetkezesi vallalkozok. De persze ne egyel zoldseget, mert az is rossz, novenyvedoszeres, stb. Az allatokat persze biotakarmannyal etetik amit alig mutragyazott foldben termelnek.. naja, szep alom. 1 Kg hus felepitesehez 5-8 Kg takarmanyt fogyaszt el az allat, aminek soran a mereganyagok egy resze nemigazan tavozik el. Hat ennyi. Azert a Devito-s jo volt! :D
2014. nov. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Abban egyetértek, hogy kevesebb húst kellene enni, mert rengeteget fogyasztunk belőle. Heti pár alkalom szerintem még egészséges, de mindennap 3-szor szerintem is sok. Én a magam részéről nem is bírom megenni.
2014. nov. 7. 19:39
 23/23 anonim ***** válasza:

Orulok, h egyet ertunk :)

Amugy egyetertek azokkal is, akik azt mondjak, h nezopont kerdese, kinek mi az izmos, stb. Es a geneknek is van szerepe. Nekem peldaul nem volt eleg a normalis kajalas 8-10 eve, mikor gyurni jartam, szinte semmi nem jott fel izomban. Viszont erosebb lettem, habar nem latvanyosan. Az elmult masfel even keresztul pedig konnyu fizikai munkam volt, de rengeteget kellett rohangalnom kozben, le is adtam 10 Kilot, pedig amugy sem voltam kover (78 Kilo 180 centihez). Az elso 5 Kilo leadasa utan olyan szalkas voltam, mint meg soha, a masodik otos viszont mar az izmok rovasara ment, ami gaz. Szerencsere mar nem dolgozom ott.. Szerintem, ha rendesen eszel es eleget mozogsz es pihensz, akkor elered az optimalis kulsodet. En nem gondolom kulonben, h mindenkinek jol all ez a most olyan divatos, kigyurt test, a szalkassaghoz meg rohadt sokat kell edzeni, pl egy versenytancos szerintem napi hat orat biztosan edz, gyakorol stb. de o raer erre, mert ebbol el. Na peace!

2014. nov. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!