Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem elég simán csak...

Miért nem elég simán csak egészségesen táplálkozni és gyúrni mellette?

Figyelt kérdés
Legyen az férfi vagy nő. Ha valaki normálisan eszik, és edz, akkor jól fog kinézni nem? Elképzelni nem tudom, hogy minden izmos ember fehérjét számolgat, meg szálkásító diétán van egész nyáron. Nyilván nem a "versenyforma" elérése a cél, és nem is a hagyományos értelemben vett testépítésről beszélek, de egy átlag civil ember nem is ezt akarja. Nézzétek meg a harcművészeket, a szalontáncos csajokat, vagy akármelyik parasztembert, aki egész életét a földeken melózva töltötte, és konditermet meg body builder boltot max a tévében látott, és mégis szép szálkás, izmos testük van.
2014. okt. 15. 00:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Jó, hogy megértetted Wash kommentjének a lényegét. (<---szarkazmus)
2014. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem. Tényleg nem vettem a poént.
2014. okt. 15. 19:00
 13/23 A kérdező kommentje:
Wash meg egyébként sem válaszolt a kérdésre.
2014. okt. 15. 19:01
 14/23 anonim ***** válasza:
50%

Calm your tits, Brünhilda. Arra akartam célozni (én tévedtem, amikor azt hittem, felfogod, elnézést), hogy az, hogy +egészséges étkezés" nem egy egzakt létező dolog. Rengeteg kisebb-nagyobb táplálkozási és életmódelmélet létezik, és amit te megszoktál, az is csak egy a sok közül, nem pedig a standard.

A földműves marhaságod meg annyira korlátolt, hogy kritikán aluli.

2014. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Nem kell nyugtatgatnod babám, egy percig se voltam ideges. Sértegetni is egyedül te sértegetsz engem.

Egyébiránt pontosan erről beszélek én is, hogy az általad

testépítésnek determinált tevékenység, nem biztos, hogy mindenki számára ugyanazt jelenti. Sokféleképp lehet csinálni, sokféle céllal, nem biztos, hogy csak az az egy módszer van, amit itt sokan követnek.

De te tudod. Ha ettől én korlátolt vagyok, ám legyen.

2014. okt. 15. 23:54
 16/23 A kérdező kommentje:

A kérdésre pedig továbbra sem válaszoltál, de kérlek szépen, már ne is tedd. Bőven eleget mondtál. Inkább gondolkozz el azon, hogy mit jelent például a fakocka szó a különféle kultúrkörökben. Nyilván valóan másra gondol a fagyoskodó eszkimó, a pesti kisfiú, és az ausztrál bennszülött a szó hallatán. A te übermagas intellektuális színvonaladon, ez biztosan messzemenő gondolatokhoz fog vezetni.

Na csók!

2014. okt. 16. 00:02
 17/23 A kérdező kommentje:

OrizaTriznyák, remélem érted a lényeget.

--------^ szarkazmus

2014. okt. 16. 00:05
 18/23 anonim ***** válasza:

Na akkor lathatoan azt is definialni kene hogy mit jelent jol kinezni :)


Az idosebbek szerint peldaul az nez ki jol, aki jo kover. Nejem szegeny megboldogult nagymamaja ha meglatott egy kover gyereket, akkor mindig megjegyezte, hogy "Milyen szep gyerek". Nekik az volt a szep.


Testepito-fitneszes szemmel nezve akinek nem latszik a hasizma, az mar eleve nem nezhet ki jol. Az pedig 10% korul testzsirt feltetelez. Namost egy atlagember sose lesz izmos meg 10% alatti testzsirral rendelkezo egyszerre, ha nem figyel oda a kajara es nem szamolgat.

2014. okt. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Miert baj, ha a vega szulo gyereke is vega?? Egyen hust, akinek ket anyja volt! Plane ezeket a husokat, amiket most lehet kereskedelmi forgalomban kapni.. Egyebkent marhara el vagy tajolva, ha azt hiszed, a feherjedus taplalkozas egeszseges! Nezz kicsit utana az ujabb kutatasi eredmenyeknek (nem is annyira ujak, mar legalabb 10 evesek)

A vega gyerek is kap feherjet: novenyi feherjet, amit konnyebb megemeszteni, beepiteni a szervezetnek. Inkabb az a kerdes, a mostani vilagban a legtobb fiatal hapsi miert ugy akar kinezni, mint Hugh Jackman. (persze, tudom: az a cool!)

2014. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Egészségedre. Mindenki azt eszik amit akar, de ne ringasd magad abban a hitben, hogy a mostanában kapható zöldségek egészségesebbek. Egyébként is az ember húsevő és kész. Evolúciós tulajdonság. De ha nem eszel, akkor nem eszel. A te dolgod.

Egyébként ki legyen a példakép? Danny De Vito?

2014. nov. 7. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!