Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan csináljam a szálkásítást?

Hogyan csináljam a szálkásítást?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, 177 centi és kereken 100 kiló....ja és fiú.

Egy jó 3 éve gyúrtam már, meg sokat "küzdősportoltam" gyerek korom óta szóval van azért izom, csak eléggé meg vagyok hízva. Valami jó kis diétát szeretnék meg persze érdekelne az is hogy a gyakorlatokat hogyan, mennyit mennyivel stb.

Mielőtt jönne, hogy van google meg hasonló leb*szások olvasgatok utána, de azért érdekelne egy-két viszonylag hozzá értő ember véleménye, tapasztalata.

Előre is köszönöm a korrekt és normális hozzászólásokat!:)



2014. okt. 15. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha erre a kerdesre valaki korrekt valaszt akar irni, akkor egy konyvet kellene hozza leirni.

Toltsd le es olvasd el 'A sárga kapszula'-t. Minden le van benne irva, amire szukseged lehet.

2014. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mr.Z85 válasza:
Az internet telivan fosva már mindenféle,fittnes meg diéta tervel,nem hiszem hogy nem találtál eggyet sem.Van két tuti oldal:testepitek.hu és bodybuilder.hu ezeket nézd meg először
2014. okt. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hatékony fogyás : heti 6x fegyencedzes
2015. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!