Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » GH (növekedési hormon) fokozót...

GH (növekedési hormon) fokozót használt már valaki?

Figyelt kérdés

Ha igen leírnátok tapasztalataitokat?

Ha nem mi a véleményetek?



2014. okt. 22. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. okt. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Régebben próbáltam pl a D-test-et, ami DAA-t is tartalmazott, egyaránt fokozhatja a GH és a tesztótermelést is. Nálam nagyon pici hatása volt, pici erő és forma javulás, de lehet, hogy csak placebo hatás miatt. De én már akkor is 40 körül voltam, szóval nálam segíthetett picit. 30 éves kor alatt viszont semmi értelme ilyenekre költeni, hiszen addig eleve maxon van a GH és a tesztótermelés is, így nem tudja fokozni egy tápkieg. Mivel ezek csak a saját termelést fokozzák, és csak a genetikai maxodig tudják fokozni. Az meg maxon van fiatalon.


Elmagyarázom tesztó termeléssel: ha van egy genetika átlag Pistike, aki termel fiatalon 6 mg tesztót naponta, az nem fog semmilyen tápkeggel ennél többet termelni. Ha majd 30 év felett lecsökken neki pl 4mg-ra, akkor egy ilyen tápkieg esetleg megint felhozza a termelését a genetikai maximumára, azaz nála 6mg/nap. De sosem éri el genetic freak Józsikáét, aki eleve 8-10 mg-ot termel.

Ez GH termelésnél is így van.

2014. okt. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó a video. Kokszolnak a gyerekek a 35-ös karjukkal? :)
2014. okt. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez esetben számomra felesleges mert 23 vagyok.

Köszönöm a választ,segítséget.

2014. okt. 22. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!