Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fekvőtámaszozás közben a...

Fekvőtámaszozás közben a bicepszemet is használom, vagy azt ilyenkor egyáltalán nem veszem igénybe?

Figyelt kérdés

2014. okt. 23. 16:00
 1/5 Musclemore ***** válasza:

Nemigazán, mivel az húzóizom.

Ha érzed, az azért van, mert az ér majd "kipattan" a sok vértől, legalábbis nekem ezért, feszít.

2014. okt. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak stabilizáló szerepe van, nem terheled vele célzottan.
2014. okt. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
( 38cm a karom) de nem akarom feljebb vinni tehát arra elég lenne hogy ezt a szintet tartsam vele? Vagy ha tudtok valamit amivel simán csak szintet tudom tartani akk leirnátok?
2014. okt. 23. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem leszel izmosabb csak fekvővel, szóval csináld amit eddig.
2014. okt. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pont ez a bajom hogy eddig fejlődtem, elég jól de a bőröm nem bírta, azt kiprobaltam hogy lassabban fejlődok, legyen ideje nyulni a bőrömnek, de ugyan ugy repedt tovább, bepróbáltam 1 hónapra a street workout-ot ismét ugyan az, így amellett dontottem hogy elmegyek úszni megtervezett étrenddel, és ehez gondoltam a fekvőtámaszt , gugolást ..... és itt rekedtem meg hogy valójában mit is edzek vele. Naggyábol meg is kaptam a választ, szòval köszi
2014. okt. 23. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!