Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ez milyen reggelin...

Szerintetek ez milyen reggelinek? 40gramm zabpehely, fahéjjal, mandulával, vízzel majd 27gramm milk delite protein tejjel (tudom-tudom. De így még legalább egy kis plusz fehérjéhez is hozzájutok)

Figyelt kérdés

+délután kardio, váll edzés és utána még 1adag protein

egyébként csirkét fogok enni avokádóval és mozzarellával vacsorára túró+joghurt

a többit még nem tudom de valószínűleg tojást fogok még enni tonhallal és tofuval vagy light sajttal és cukkinivel vagy valamilyen zöldséggel



2014. okt. 28. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ezzel beviszed az összes makro-és mikro tápanyagot a szervezetedbe, akkor jó.

És nem csak a reggeli számít, hanem az egész napi étrend.

2014. okt. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó így, de az egész napi össz tápanyagbevitel számít. Adatokat nem írtál magadról és célt sem. Nem tudjuk, hogy zsírt akarsz leadni vagy tömeget növelni.
2014. okt. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jó lesz!
2014. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jaj köszönöm:)

1,5hónapja kezdtem az edzéseket

lány vagyok 19éves és 160cm 49kg (90kilóról fogytam koplalással amiből anorexia majd bulimia lett tehát most épp gyógyulok és észheztérek :D ..és tanulom a normális evést-kajálást eddig sikerrel azthiszem)

fehérje: 121g

ch: 165g

zsír: ezt nem adta meg az edzőm de ezt nem is szoktam számolni mert abból úgysem esem túlzásokba

2014. okt. 28. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!