Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Iskolában milyen gyakorlatokat...

Iskolában milyen gyakorlatokat tudok csinálni órákon ami nem annyira feltűnő, hanem a helyemen el tudom végezni?

Figyelt kérdés
Most mentem új iskolába és nagyon sokáig vagyok bent így nincs sok időm edzeni sulin kívül ezért szeretnék legalább valamit csinálni ott az iskolába.(a táskám túl könnyű ,hogy azt emelgessem :D)
2014. nov. 7. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Órák alatt?
2014. nov. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez így nem működik. Szakíts a teremre időt azt javaslom. Én is bentvagyok 3ig aztán edzés és este érek haza. Meg lehet oldani.
2014. nov. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
órákon? órákon figyelj oda és tanulj. mindenkinek arra van ideje amire szakít, ha edzeni akarsz akkor megoldod és nem ilyenekben gondolkodsz.
2014. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Állj féllábon, vagy ülőpóz szék nélkül :D
2014. nov. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát max a gátizmodat tudod tornáztatni, ha csaj vagy :-D
2014. nov. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:DDDD órákon most nem nagyon tanulunk semmit azért gondoltam. És sajnos én 3-kor végzek hanem 5,6 körül...
2014. nov. 7. 16:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor reggel menj edzeni suli előtt.
2014. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csinálj krallozást a pad alatt. ( az amit gyors úszásnál lábmunkának hívnak, de talajon inkább hasra megy) Amugy meg fogod unni 5 perc alatt szal ez nem annyira működik.
2014. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szünetekben sprintelj ki az udvarra nyomj le 1-2 sorozat fekvőtámaszt meg húzódzkodást :)
2014. nov. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!