Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit jelent pontosan az alakfor...

Mit jelent pontosan az alakformálás?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ha az ember nagyon lefogy és aztán visszaizmosodik,akkor ugyanolyan alakja lesz mint régen? Vagy az alakformálás azt jelenti, hogy lehet, hogy valahol kevésbé lesz erős, valahol meg jobban, szóval jobb alakja lesz? Mert hallottam erről az izommemória-dologról, de akkor most tök mindegy, mit sportolok, oda ugyanúgy visszaszedek mindent, ahol eddig volt izom? Hogy egészen konkrét legyek, ha eddig összeért a combom, akkor most is össze fog, hiába nem edzek rá? Illetve, ha már lábra nem akarok izmosodni, de karra igen, akkor az elérhető valahogy? vagy ennek köze sincs az izommemóriához, csak genetika?

2014. nov. 15. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Levezetve nagyjából ezt-A test az izomzattól lesz formás,ezért meg kell szerezni az ideális izomzatot.Ha ez megvan,akkor le kell adni a felesleges zsír,hogy a felszedett izomzat kivehető legyen.Ezt jelenti.
2014. nov. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha karra akarsz erősödni labra meg nem akkor edzz karra es labra ne. Bonyolult mi?
2014. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Újabb virslilábú célkitűzés... Bár ki vagyok én, hogy más baromságát elitéljem.
2014. nov. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!