Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik fehérjét vegyem?

Melyik fehérjét vegyem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretnék elkezdeni foglalkozni kicsit a testemmel,meguntam, hogy vékony vagyok. Sokan tanácsolták nekem fehérje por, tömegnövelő por és vitaminok szedését. Mit gondoltok róla melyiket szabad melyiket kerüljem, melyiknél legjobb az ár/érték arány. Abszolut nem vagyok jártas a témában jól jönne egy kis segítség!

2014. nov. 18. 21:10
 1/3 anonim válasza:

Natúr tejsavófehérje a legjobb választás! Vigyázz arra, hogy ne bizonytalan forrásból vedd meg 200-2500 ft-ért kilóját, mint pl a vatera, és a sok apróhirdetéses oldal, mert azok csak 12% körüli fehérjetartalommal rendelkeznek, az ígért 80% helyett! Rendes webshopból vagy boltból próbáld beszerezni.


Néhány natúr tejsavófehérje ami jelenleg a legjobb ár/érték arányban vannak.


wheyprotein.hu

muscleteam nutriwhey

multiforce 100% whey

myprotein impact whey


Ezek mind 80% (+/- 1%) fehérje

tartalommal rendelkeznek


Ezekből készíthetsz tömegnövelőt is magadnak amit edzés után célszerű fogyasztani, pl 40g tejsavót, 30-40g dextrózt és 5g kreatint összeturmixolsz, és kész is sokkal olcsóbban, mint a bolti töemgnövelők.

2014. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Mások véleményét is szívesen fogadom!

Még annyi, hogy van ilyen standard adagolás? Vagy koromhoz, súlyomhoz kellene igazítani? Csak mert azt s hallottam,hogy tönkreteszi ez a sok cucc a vesémet.

2014. nov. 18. 22:31
 3/3 tap bela ***** válasza:
2- 2,5g /ttkg/nap a napi fehérje fogyasztás összeségében, ha / és az átlagtól nagyobb fizikális terhelésned teszed ki a szervezeted, és közben izomzatot is szeretnél növelni.
2014. nov. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!