Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy dietetikus szerint mennyir...

Egy dietetikus szerint mennyire optimális egy tömegnövelő étrend?

Figyelt kérdés
Tehát milyen véleménye lenne róla?
2014. nov. 26. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

ha minden úgy lenne csinálva, ahogy a nagykönyvben van, az alacsony GI-vel meg a grammozott rostokkal, akkor nem lehet baj


a gondok ott kezdődnek, hogy nagyon sok embernek annyi a sport hogy lemennek edzeni utána meg legurítanak egy nagyadag cukrot

aztán csirke-rizs


a lakto vegetarianizmus se tesz jót

2014. nov. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem 4 dolog miatt szólna.

1.Az edzés utáni cukor ivás.

2.Mivel nem ért a sport táplálkozáshoz a fehérjét soknak tartaná.

3.Az átlag gyúrós nem eszik zöldségeket csak fehérje ch-megy és javasolná a több zöldséget.

4.Ez a kakukktojás a zsír.Eszébe sem jutna,hogy a rengeteg gabona helyett a kalória emelés egy részét zsírból kellene bevinni.Valamint a tej és tejszármazékok hosszútávon káros,természet ellenes voltára sem hívná fel a sportoló figyelmét.

2014. nov. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én orvosnak tanulok és mellette gyúrok már sokéve, szóval van belelátásom mindkét szemszögből


a tejivás->izom nagy sláger meg a jumbozás az eddigiek alapján meg amit az első hozzászólásban leírtam


nem igazán van olyan, hogy túl sok fehérje, max ha valaki vesebeteg illik figyelni


a ketogén diéta hülyeség (szerintem)

2014. nov. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!