Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diéta nélkül testmozgás...

Diéta nélkül testmozgás mellet hány kilót lehet leadni?

Figyelt kérdés
körülbelül

2014. nov. 26. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire kalória mínuszban leszel ezzel. De diéta nélkül nem sokáig megy. Ráadásul ha nem jó az étrended, akkor nem csak zsírt vesztesz, hanem főleg izmot és a végén szarabbul fogsz kinézni, mint előtte.
2014. nov. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dieta nelkul nem fogsz kalóriaminuszba kerulni szóval egy kilot se nagyon zsírból..
2014. nov. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk lehet, hogy én vagyok a hülye, de szerintem diéta nélkül is lehet fogyni egy darabig.

Ha semmit sem változtatsz az étrendeden, csak testmozgással elégetsz mondjuk 400 kalóriát, akkor fogyni fogsz.

A dolog úgy lassul be, majd áll le teljesen, ahogy egyre kisebb lesz a testsúlyod, mivel ezzel párhuzamosan lesz kevesebb a kalóriaigényed. Nyilván ha már annyit fogytál, hogy 400 kalóriával kevesebb lesz a kalóriaigényed onnantól semmit sem fogsz fogyni.

2014. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabig lehet, ahogy írtuk is. De hamar megáll. És addig is izomvesztés lesz vele.
2014. nov. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!