Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem fejlődik a mellizmom?

Miért nem fejlődik a mellizmom?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Valami okból kifolyólag olyan mellizmom van, mint egy kezdőnek. 85 kg-al nyomok fekve, nem p.icsa súly, sőt fel szoktam menni 90-re is, mikor jobb erőben vagyok. Felső mellre 70-75 kg-al nyomom, szépen ott is van kis tömeg, nincs lemaradva, de az egész mellizmom nagyon kicsi.


Mi lehet az oka ? Fekvenyomás után gyorsan átváltok kis súlyra és annyit nyomok bele amennyi megy, meg használok AAKG-t, szóval vérbőség is valami brutális.


Nem tudott senki egy jó választ adni mit tehetnék ? Próbáltam már heti 2x is edzeni, de semmi változás nem jött.


2014. nov. 26. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen a genetikad, nekem sem jó a mellizmom, pedig 29 éve edzem. Próbáltam én is sokmindent. A 85kg egyébként pi csasúly.:-)
2014. nov. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
tobb felso mell+izolald
2014. nov. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha 85 kg p.icsasúly akkor mennyi számít jó súlynak ? naturál vagyok !
2014. nov. 26. 20:21
 4/10 anonim válasza:
Ezt hívják Norbi effektusnak. (igen a schobert, lesd meg és rájössz :D )Én 165 kg-mal nyomok fekve, bár nem járok már sűrűn és amúgy is csak átmozgatásra, szóval ez sem nagy súly. A felettem lévő hozzászólónak pedig üzenem, hogy nem genetika, hanem technika kérdése. Edzhetsz te már 40 éve is, ha rossz a technikád :)) Ki kell szélesíteni a mozdulatokat és a megfelelő részre rádolgozni, megnyújtani. Csak lehet nem "solo"-ban kellene (kellett volna) nyomni, hanem egy jó edzővel, aki látja a problémát.
2014. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Nobody, talán nem nekem kellene beugatnod. Hidd el jó a technikám, te engem ne szarozzál le. Magamra írhatom, hogy nem jó a mellizmom, de lehet hogy meglepődnél hogy én mire mondom, hogy nem jó.
2014. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Zsolti, nem szaroztalak le, egészen egyszerűen leírtam a problémád okát. Én 13 éve edzek lassan és mindig is volt mellettem edző, ha nem is napi rendszerességgel. Még ha nem is a svájcinéger, na de akkor is... Volt hogy kihagytam több mint egy évet is, utazás, tanulás miatt, de ez sem ma volt, szóval hidd el nem lepődök meg a "mellizmodon" és megijedni sem nagyon szoktam.. :D Másrészt nem csak te írhatsz magadról, ez már csak ilyen, jöttmentek is beszólhatnak, mint pl én... A különbség köztünk, hogy ha valaki építő jellegűleg szól hozzám, nem ugatom le egyből. Ha rossz a technikád a mellizomnál, akkor rossz... Nem vagy nyugdíjas, hogy ne tudj változtatni rajta. Inkább azokkal kéne emberkedned, akik azt mondták neked, hogy genetika. Ahová én járok, ott nem szokás egymást megpróbálni lenyomni, ugyanis mi általában összetartunk, mert ha ökölre mennénk, sokáig eltartana a dolog hidd el, főleg ha mindenki beszállna... Edzünk szakadatlanul és segítünk egymásnak. Talán egyszer arrafelé is így fognak gondolkozni az emberek, ahol te élsz.
2014. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Baromságot dumálsz. Mindenhogy próbáltam már nyomni, de a mellem genetikailag nem a legjobb. Jó túlzás hogy szar, de akkor is mindenkinél van gyengébben fejlődő izomcsoport. Még a profiknál is van gyengébb izomcsoport szóval nem kellene hogy engem kioktass. Kisgyerek vagy te hozzám hidd el.
2014. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja és 46%-kal nem kellene beszólni olyan embernek, aki már több éve itt van és hasznosabb válaszoló nálad és több tapasztalata, tudása van. Na ennyi.
2014. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egyrészt 3 napja regisztráltam ide, másrészt ha én is azt írnám a legtöbb kérdésre, amit hallani akarnak, talán én is 80% feletti arányt kapnék. Az őszinteséggel együtt nekem a 0% is bőven bele van kalkulálva, hidd el nagyban teszek arra, hogy ki mit szeretne hallani. A "bólogató kutyák" a "túloldalon" vannak, nem pedig itt. Emberek és emberek, nagyban különbözünk. Az én testalkatommal, mentalitásommal egy férfi nem igazán szokott meghunyászkodni, de épp ettől olyan "szép színes" az élet, ki ilyen, ki amolyan. Na lezártalak témával együtt.
2014. nov. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pont nem vagyok itt az, aki mindig őszintén megmondja a dolgokat kiskocsog. Kar volt regisztrálnod gyoker, mert túl hulye vagy a témához.

Na ennyi voltál kisgyerek.

2014. nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!