Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elérhető a szálkás test...

Elérhető a szálkás test harcosok étrendjével nagy izomvesztés nélkül?

Figyelt kérdés

Most a télen tömeget növelek, de ezt tavasszal le szeretném dobni és a szálkás testemet akarom a tükörben látni. (Jelenleg 73kg vagyok a 175centimhez és 18éves)

Nem igazán figyelek most a kajára, viszont keményen edzek a testsúlyommal. Nemtudom mennyit fogok még hízni, de szerintem olyan 76 körül fogok alakulni.

Sajnos nem vagyok valami jó anyagi helyzetben, hogy majd jó pár héten keresztül csirkerizs kombót tudjak enni a szálkásítás alatt.

Ha elkezdenék majd a harcosok étrendjével fogyni, akkor lemenne a felszedett izom is rendesen, és egy csontsovány sz*r lennék? 70Kg ideális lenne, csak ugye szálkásan. Most 73 vagyok elég zsírosan.

Mit gondoltok? Hagyjam a fenébe és inkább spóroljak pénzt a csirkerizs kombóra?



2014. nov. 30. 23:17
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
3 honap alatt te jo esetben 2 kg izmot tudnal felszedni. Az szerinted akkora pluszt ad? Tömegelj még jobban jársz.
2014. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

Nemtudom igazából. Mivel nem az a cél, hogy egy kigyúrt állat legyek hanem inkább egy szálkás állat szeretnék lenni. Szóval értitek :D

[link]

Medrano például brutálisan néz ki.

[link]


Jobban tetszik az ilyen forma, mint valami kétajtós szekrény. (hogy olyan legyek nagyon fel kéne magam hizlalni)

2014. dec. 2. 15:47
 13/39 anonim ***** válasza:
de te nem lennel olyan mint medrano szalkasan. Te olyan lennel mint a tipikus vezna gyerek akinek el kene kezdenie edzeni.
2014. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

ehhez rendszeres és átgondolt edzés mellett folytass tömegnövelő étrendet 24-30 hónapon keresztül, és majd akkor ha szálkásítasz, már esetleg lesz esélyed egy ilyesmi formára...

de ehhez elengedhetetlen a megfelelő edzésterv, és hogy az utolsó grammig tisztában legyél a bevitt tápanyagokkal.

a harcosok étrendje sem tesz csodát, ugyan azokon az alapokon nyugszik, mint mármelyik mésik étrend, pl a testépítők mániája a napi 5-6 szori csirke rizs kombó brokkolival... ha kalória minuszban vagy akkor fogysz, ha kalória pluszban, akkor nősz.

2014. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Szóval semmit sem fogok a télen fejlődni, úgy március-áprilisig, ha ugyanígy folytatom az edzéseimet, hogy teljesen kiadok magamból mindent és megdöntöm az összes rekordomat? Ugyan már. Ahogy jön fel a súlyfelesleg, és edzek vele párhuzamosan, akkor nincs erősödés vagy mi?

https://www.youtube.com/watch?v=UUR2qKDl83Y

Nemtudom, de nekem ez nem tűnik úgy, hogy el kéne kezdenie edzeni.

2014. dec. 2. 20:13
 16/39 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne higyjél nekünk. Majd gyere vissza fél év múlva, hogy milyen a forma. Szerinted, ha ez ennyi lenne, akkor nem sokkal többen mászkálnának ilyen formával? Sokan évek óta edzneke és nem néznek így ki. De majd rájössz, ha lesz mögötted 1-2 év edzés...
2014. dec. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
már írta valaki, havi 1kg izom realizálható egy kezdő esetében... ez március áprilisig formában nem ad sokat... ha megnézed a videódat, láthatod, hogy az úriembernek eleve meg van az izomtömege, és csak leszálkásít... neked a képeid alapján nincs izomtömeged, még évekre vagy egy ilyen izomzattól... + edzeni nem azt jelenti, hogy teljesen kiadsz magadból mindent és túlerőlteted magad rendszeresen, ebből lesz a túledzés és az elment a kedvem az egésztől tipikus állapota... kíváncsi lennék én arra az edzéstervre is...
2014. dec. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segítséget, eltértünk a témától, de nem gond.
2014. dec. 3. 15:36
 19/39 anonim ***** válasza:
Mondd el jelenleg mekkora sulyokkal megy a guggolas es fekvenyomas. Persze fogsz erosodni aprilisig de korantsem annyit mint gondolod. Jelenleg alig van rajtad izomtomeg felannyi se lesz rajtad mint a videoban levo emberen
2014. dec. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Calisthenics mond valamit? Kérdésben is említettem, hogy saját súlyommal dolgozok.. Nem járok terembe. Jelenleg otthon tolom időhiány miatt, de amúgy kint haverokkal.

Most november óta nagyon rákattantam a szabályosságra, minden gyakorlatot lassan, teljesen koncentrálva csinálok. Fekvő - húzódzkodás szűk/normál/szélesben megy, hasra lábemeléseket szoktam meg planket, side planket, lábra szabályos guggolás (kirobbanó guggolás, lunges), és egylábas guggolás.

De mindig próbálok nehezíteni a gyakorlatokon, soha nem ugyanazt csinálom. Ezért fejlődök, úgy érzem.

2014. dec. 3. 23:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!