Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elérhető a szálkás test...

Elérhető a szálkás test harcosok étrendjével nagy izomvesztés nélkül?

Figyelt kérdés

Most a télen tömeget növelek, de ezt tavasszal le szeretném dobni és a szálkás testemet akarom a tükörben látni. (Jelenleg 73kg vagyok a 175centimhez és 18éves)

Nem igazán figyelek most a kajára, viszont keményen edzek a testsúlyommal. Nemtudom mennyit fogok még hízni, de szerintem olyan 76 körül fogok alakulni.

Sajnos nem vagyok valami jó anyagi helyzetben, hogy majd jó pár héten keresztül csirkerizs kombót tudjak enni a szálkásítás alatt.

Ha elkezdenék majd a harcosok étrendjével fogyni, akkor lemenne a felszedett izom is rendesen, és egy csontsovány sz*r lennék? 70Kg ideális lenne, csak ugye szálkásan. Most 73 vagyok elég zsírosan.

Mit gondoltok? Hagyjam a fenébe és inkább spóroljak pénzt a csirkerizs kombóra?



2014. nov. 30. 23:17
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

Jah és persze futok is amikor van rá alkalmam. Mostanában sajnos nincs sok, mert elég sűrűek a napjaim.

Az még lemaradt, hogy a gyakorlatok egy részét soroltam csak fel, és szoktam "mutatványokra" is edzeni. Kézenállás, rúdon való gyakorlatok, tartások, stb.

2014. dec. 3. 23:06
 22/39 anonim ***** válasza:
2014. dec. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
oh akkor ne is reméld hogy ki fog nézni valahgoy ááprilisra
2014. dec. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

Ezt a cikket már olvastam régebben, jó volt újra elolvasni, köszi.

Lehethogy tényleg nem fogok ezzel foglalkozni, és ha oda kerül a sor akkor valami rendesebb diétát kezdek el követni.. Csak a gond az anyagiakkal van... Naponta többször csirkét enni meg rizst zöldséggel, eléggé pénzigényes.

2014. dec. 4. 20:21
 25/39 anonim ***** válasza:
De a harcosok etrendje se attol fogyaszt meg szalkasit mert olyan durvan jo. A kaloriadeficittol. Meg attol hogy jobban osszeegyeztetheto az emberek napi rutinjával es kevesebb a stressz. Ugyanannyi csirket kene megegyel rizzsel csak napi 1x. Szoval nem igazan erezned hogy dietazol mert az az egy adag hatalmas lenne.
2014. dec. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
igazából ez az egyik legprolibb legolcsóbb étrend ami a világon létezik... ha ezt pénzigényesnek látod, akkor felejtsd is el a testépítés bármely formáját és inkább kezdj el tanulni, mert valami nagyon nincs rendben az anyagi körülményeiddel.
2014. dec. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
2014. dec. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

# 27

Ennek mekkora arca van...

2014. dec. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy nem tudok a pénzzel dobálódzni, nem keresek, és a család nem fogja támogatni a hóbortjaimat. Így aztán igazán pénztakarékos naponta megenni fél kiló csirkét..
2014. dec. 5. 21:24
 30/39 anonim ***** válasza:
De harcosok etrendjevel se fogsz gyorsabban szalkasodni. Annyit fog segiteni mintha most is siman kevesebbet ennél. Nincs varazslat.
2014. dec. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!