Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elérhető a szálkás test...

Elérhető a szálkás test harcosok étrendjével nagy izomvesztés nélkül?

Figyelt kérdés

Most a télen tömeget növelek, de ezt tavasszal le szeretném dobni és a szálkás testemet akarom a tükörben látni. (Jelenleg 73kg vagyok a 175centimhez és 18éves)

Nem igazán figyelek most a kajára, viszont keményen edzek a testsúlyommal. Nemtudom mennyit fogok még hízni, de szerintem olyan 76 körül fogok alakulni.

Sajnos nem vagyok valami jó anyagi helyzetben, hogy majd jó pár héten keresztül csirkerizs kombót tudjak enni a szálkásítás alatt.

Ha elkezdenék majd a harcosok étrendjével fogyni, akkor lemenne a felszedett izom is rendesen, és egy csontsovány sz*r lennék? 70Kg ideális lenne, csak ugye szálkásan. Most 73 vagyok elég zsírosan.

Mit gondoltok? Hagyjam a fenébe és inkább spóroljak pénzt a csirkerizs kombóra?



2014. nov. 30. 23:17
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

28 melyik kamaszgyereknek nincs nagy arca? nem az arcát kell nézni, hanem, hogy okosakat mond.

amúgy meg szüleidet ültesd le emellé:

[link]


ha meg nem tudsz normálisan enni, akkor harcosok étrendjét sem fogod tudni tartani, mivel már mondtuk sokszor, nem az számít minek nevezed az étrendedet, hanem, hogy mit és mennyit eszel.

2014. dec. 6. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Harcosok étrendjével nagyobb az esély arra hogy elhízik az ember...


# 31

Én 5 másodpercet se bírok megnézni a videóiból pont ezért... jó oké hogy elért valamit de ezt én is elértem...csak utána kell olvasni interneten és be kell tartani a dolgokat és kell egy ki kitartás ennyi...ez a gyerek ezt meg úgy adja elő az interneten olvasott tudását mintha ő fedezte fel volna őket vagy valami felsőbbrendű guild master lenne...

2014. dec. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszik mit beszél Jay és hogyan, akkor le lehet szállni róla. Kit érdekel a te véleményed, hogy neked miért nem tetszik?
2014. dec. 6. 14:59
 34/39 anonim ***** válasza:

Hogy lenne nagyobb esélyed elhizni ha napi 1x eszel?????

napi1x 4 óra alatt sokkal nagyobb az eselye hogy kevesebbet eszel mint amugy 6x

2014. dec. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem úgy adja elő magát, mintha ő szarta volna a spanyolviaszt, max irigykedsz rá ezért beleképzeled...

azt meg nagyon kétlem, hogy letettél volna annyit az asztalra mint ő...

2014. dec. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónál a pont. Ő neki van mire vernie magát, de nem teszi.
2014. dec. 7. 22:58
 37/39 anonim ***** válasza:
Mert ő mit tett le az asztalra?
2014. dec. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
pl népszerűsíti amit csinál, emberek százait motiválja, és sokaknak adja meg az első lökést, fesztiválokon ott van, és bemutatókkal ösztönzi a fiatalokat... szóval sokkal többet letett az asztalra, minta gyk-n osztaná az észt lekezelő stílusban...
2014. dec. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
2014. dec. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!