Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyit dob az edzéd előtti?

Mennyit dob az edzéd előtti?

Figyelt kérdés

Ki szeretnem probalni vagy a Nitrox vagy a Hot Blood 3.0 termeket.

Az lenne a kerdesem hogy mennyivel dob az meg?60 kg szériázok fekvenyomasban es 65 kg vagyok



2014. dec. 3. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem sokkal, lehet bírni fogsz max. +5kg fekvenyomni, meg kicsit tovább kitart az erőd és később fáradnak az izmaid. Meg jobb lesz a tápanyag felszívódás.
2014. dec. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Személy szerint tudom ajánlani a Pow3rd 2.0-át! Ittam már Hot Blood-ot is de mérföldekkel jobban pörget a Pow3ed! Hetente csak egyszer kell szedni ezeket a cuccokat mert hozzászoksz hamar! De nekem nagyon bevált szinte boldogabb is vagyok ha megiszom, jobban birok tőle, úgy bedurranok tőle ahogy naturba sose! Az edzéshez való kedvem is meghozza és ha melózok fizikai munkát akkor ezt beveszem és akkor is birok mint állat de az a hátránya hogy utánna nagyon leharcolt leszek mert az utolsó csepp energiát is kipréseli belőlem! De nálam 10/10 es a cucc! Izre is nagyon jó mind 3 válltozat zöldalma,cherry és körte!
2014. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!