Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb edzés előtti étrend kiegészítő?

Figyelt kérdés
hot blood? pow3rd? wod crusher?

2014. dec. 12. 20:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az összes gyenge.
2015. jan. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nitrox...nálunk ugyanannyi mint a HotBlood. Csak a Nitrox legalább meg is dob
2015. jan. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
én pánikbeteg vagyok, így a koffeinnel csínján kell bánnom, és nagyon keveset is nagyon megérzek, így nekem a pow3rd tökéletesen bevált... bár én inkább csak munkában használom, edzéshez feleslegesnek tartom, oda akarat kell.
2015. febr. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Anadrox a legerősebb a piacon. :)
2015. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Tyler913 ***** válasza:

A legjobb edzés előtti kiegészítő egy jó kiadós szilárd kajálás edés előtt 1-2 órával. Ha fel kell pörögnöd,akkor kávé + nézd meg ezt: https://www.youtube.com/watch?v=VZjO_uaFdV0


A különböző fokozó-bedurrantó lóf.szok a testépítő-ipar legnagyobb átverései szerintem. Azt a pénzt inkább kajába rakd. Ezt tényleg nem poénból írom.

2015. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
utolsónak: nem szénhidrátra vagy fehérjére gondoltam, hanem felpörgetőre, (pl hotblood vagy amok) azokat hivjuk "pre-workout"-nak. Én eddig úgy tudtam hogy a kávé nem jó edzés előtt, mert vizhajtó hatású.
2015. ápr. 9. 11:32
 17/18 Tyler913 ***** válasza:
Tudom mire gondoltál. A válaszommal arra próbáltam utalni,hogy ezek nevetségesen túlárazott termékek,a hatásuk nagyon sok esetben placebo,esetleg kb. ugyanazok a hatóanyagok pörgetnek,amik egy energiaitaltól is pörgetnének. Pénzkidobás.
2015. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Nekem a duplakávé, fél liter víz edzés előtt közvetlenül, mindig beválik!
2015. ápr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!