Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha szalkasitani szeretnek de...

Ha szalkasitani szeretnek de van rajtam 5 kilo folosleg akkor erdemes szalkasitas elott kaloriafeficittel es mindennapos kardioval ledobni az 5 kilot es utana epiteni az izmokat?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 21:58
 1/3 anonim válasza:
5kg az nem sok testzsír%-t nézz
2014. dec. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szálkásításnál nem építesz izmot. most vagy én értettem félre a kérdést, vagy rosszul fogalmaztad meg.


szóval: ha úgy gondolod, hogy olyan sok rajtad a zsír, hogy előbb le kéne dolgozni, akkor kalória deficit, súlyzós edzés, kardió . maikor elérted a kívánt formát (nem biztos hogy kilóban mérni a legjobb), akkor elkezded növelni a szénhidrátot, és ilyenkor nem gond, ha nem olyan sok a karidó (de azért legyen).

alapjában véve az edzésben nincs túl sok különbség a tömegnövelés és a szálkásítás között. a kaja a lényeg

2014. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom! Kajalasban mi a kulonbseg?
2014. dec. 22. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!