Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért kell pisilnem folyamatos...

Miért kell pisilnem folyamatosan a fehérje poroktól?

Figyelt kérdés
4 hónapja edzek rendszeresen, ebből 2 hónapig semmit sem szedtem csak a táplálkozásomat alakítottam ki, hogy megfelelő és egészséges legyen. Már 2 féle fehérjeport is kipróbáltam de mind kettőtől iszonyat sokat pisilek... Általában 4-re végzek az edzéssel, fél 5kor megiszom és este 9ig kb 5-6x is el kell mennem pisilni. Az első fehérjét azért hagytam abba mert egyik reggel borzalmas szédüléssel ébredtem, mint aki dehidratálódott pedig a napi 2liter víz megvan. Most váltottam egy gyengébb fehérjére amibe nincs annyi minden csak még pár vitamin. De ettől is sokat kell wc-re mennem és étvágyam se sok van. Egyik ismerősöm azt mondta, hogy kell egy kis idő mire hozzászokik a szervezetem meg a vesém ehhez. Ebből mi igaz? Vagy meddg fog ez tartani? És kb hány liter vizet kéne meginnom egy nap emellé? 24/L

2014. dec. 29. 19:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert iszod? Ha meg eszel valami kaját azt meg kiszarod. Eltaláltam?
2014. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
az ilyen primitív kommentektől megkímélhetsz.
2014. dec. 29. 19:26
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom a tudományos magyarázatát, de nálam is ez van.Szerintem az edzés az ami felpörgeti az anyagcserémet, nem hiszem, hogy a protein. Emellett én megiszom kb másfél liter vizet is edzés alatt. Így azért nem csoda :)
2014. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%
Szerinted szükség van rá? Normális enni valótól , normális minden funkció az embernél. De ezeket a rendes, egészséges szervezet se nagyon bírja. Lehet hogy te meg még annyira se. Ha a normálistól eltérő a wc-re járás az régen rossz. A szervezet hozzó szokik,??? Érdekes. Az hallottad mikor az egykori paraszt lova is már majdnem megszokta az éhezést? Erre megdöglött.
2014. dec. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem volt primitív miss beképzelt, de ha lenne eszed vagy jártál volna be biosz órákra akkor tudnád!!! Menj át a másik kategóriábabés kérdezd meg, hogy terhes vagy-e...
2014. dec. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát ezek annyira intelligens megnyilvánulások, hogy nincs is mit hozzáfűzni. Gratulálok hozzá. Te meg szintén átmehetnél másik kategóriába megkérdezni, hogy miért van az, hogy mindenki hülye csak te nem.....
2014. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Megjött a védelezőnő:D Igen, primitív vagyok, mert egy primitív kérdésre válaszoltam. Hjaj nekem. Az intelligenciám......
2014. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát mert te aztán akkora dolgot mondtál a nagy tudományoddal, hogy húú... de ennyi erővel edd meg azt is amitől hasmenésed van, elvégre az a normális ha kijön. Itt nem az volt akérdés, hogy miért pisilek utána?! hanem az, hogy : Miért ENNYIT? ... ha figyeltél volna.
2014. dec. 29. 20:02
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen magas vagy, de 3 l viz/folyadek minimum kellene. Edzes kozben en 1,2 liter folyadekot iszom, es utana a shake ami 7 dl, ezen kivul meg naponta sokszor iszom.

Normalis. Nem a feherjetol van, hanem a fokozott folyadekbevitel miatt.

2014. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én már csak ilyen vagyok kedves 60-as;)


Amúgy kérdező te mennyi proteint iszol meg ?

2014. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!