Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért kell pisilnem folyamatos...

Miért kell pisilnem folyamatosan a fehérje poroktól?

Figyelt kérdés
4 hónapja edzek rendszeresen, ebből 2 hónapig semmit sem szedtem csak a táplálkozásomat alakítottam ki, hogy megfelelő és egészséges legyen. Már 2 féle fehérjeport is kipróbáltam de mind kettőtől iszonyat sokat pisilek... Általában 4-re végzek az edzéssel, fél 5kor megiszom és este 9ig kb 5-6x is el kell mennem pisilni. Az első fehérjét azért hagytam abba mert egyik reggel borzalmas szédüléssel ébredtem, mint aki dehidratálódott pedig a napi 2liter víz megvan. Most váltottam egy gyengébb fehérjére amibe nincs annyi minden csak még pár vitamin. De ettől is sokat kell wc-re mennem és étvágyam se sok van. Egyik ismerősöm azt mondta, hogy kell egy kis idő mire hozzászokik a szervezetem meg a vesém ehhez. Ebből mi igaz? Vagy meddg fog ez tartani? És kb hány liter vizet kéne meginnom egy nap emellé? 24/L

2014. dec. 29. 19:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igazából csak egyszer iszok egy nap közvetlenül edzés után. Ez sima fehérje amit most iszok, előtte kifejezetten tojásfehérje izolátumot szedtem (Egg pro) attól viszont tényleg olyan volt mintha felfáztam volna. Megállás nélkül mentem a wc-re és még éjszaka is fel keltem inni, úgy éreztem mint aki nem tudja pótolni a folyadékot. Azt abba is hagytam viszonylag hamar. Erre is rá van írva, hogy egy nap akár 2-3x is fogyasztható, de egyenlőre megelégszem az egyel.:)
2014. dec. 29. 21:17
 12/14 anonim ***** válasza:
A feherjeben nincs semmi amihez hozza kene szoknia a szervrzetednek. Nem eszel tul sokat turmixxal együtt?
2014. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ekkora mennyiségtől nem kéne, hogy dehidratáltnak érezd magad. (igazából semennyitől sem) próbálj több vizet inni. Lehet, hogy kevés a két liter.
2014. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Miért kell pisilnem folyamatosan a fehérje poroktól?"


Itt nem találom a mennyiség fogalmát.......

Nem a fehérjével van gond. A fehérje túlzott mennyiségét sem érted el. Egyszerűen kipisiled a felesleges dolgokat. Nyílván az ízesitett porod nem 100 százalék fehérje. Tartalmaz tartósító szereket, édesítőszert, színezéket. Elvileg te nem vagy primitív és megy az olvasás. Akkor olvasd el az összetevőket! Nem fog a szervezetedbe beépülni ezek a szerek ezt 24 évesen tudhatnád.

2014. dec. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!