Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyek a lassú felszívódású...

Melyek a lassú felszívódású fehérjék?

Figyelt kérdés
Este/Éjszakára kellene valami fehérjét innom mit ajánlanátok ami könnyebbé tenné az éjszakám?
2014. dec. 31. 16:24
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:

"Nyersen húst nem eszünk! Jah, arra lett kitalálva a testünk..... pár ezer évvel ezelőtt."


Azért gyomor és immunedzésnek jó a nyers hús :D

Az alkalmanti nyers hús evése nem hülyeség, ha biológiailag közelítjük meg a dolgot...igazából az egyetlen baj ezzel csak az, hogy (ahogy azt már valaki mondta előttem) bizony megnő a kockázata annak, hogy addig nem látott baciba botlunk.


És azt még hozzátenném, hogy az írásomban a "nyers hús" alatt nem a kolbászt értettem, hanem a ténylegesen, érintetlen max. ledarált húst pl: marhát.

2015. jan. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Jó a nyers hús csak minél frissebben kell enni:


https://www.youtube.com/watch?v=0sWGpfcQnHk

2015. jan. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Fúj!!!! Ne gusztustalankodjatok!!!! Ki a franc eszik nyers húst? Ez nem a kőkorszak b*szki!!!!

A kolbász meg a sonka amúgy nem nyers......


Kérdező, te meg egyél lefekvés előtt zsírszegény túrót, az nagyon jó!

2015. jan. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

A nyers hús nem gusztustalan, elkényeztetett ... 'uraknak' meg nem kell mindenre reagálniuk. Inkább növesszenek szakállt :D


Kőkorszak és a mai kor között semmi érdemleges különbség nincs. Ma jobban adunk a látszatra, több a hazugság, megjátsszuk a kifinomult, modern embert közben olyan állatul viselkedünk, mint régen senki sem tette. Úgyhogy hagyjuk a 'nem a kőkorszakban vagyunk' típusú mellébeszélést.


Amúgy biológiai értelemben véve az elmúlt néhány ezer év alatt sem történt semmi olyan, ami változást jelentene. Ma azért vannak megbízható húsforrások, ahonnan nem kell már parazitáktól tartani.


Megjegyezném, egy gyomorrontásra emlékszem (campilo fertőzés) hát akkor nem ettem nyers húst. De nyilván gyengébben működött az immunrendszerem, elQrtam a savszintemet a gyomromban vagy ilyesmi, így az a baktérium tanyát ütött bennem én meg.. hát adtam a fertőzés tüneteit. Nyers hús után ilyen még nem volt (bár jóval ritkábban eszem teljesen nyers húst).

2015. jan. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
túró
2015. jan. 1. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Bear Grylls legszebb pillanatait köszönjük :D

Ja, lehet tudat alatt ő vezetett rá a nyers húsra.

2015. jan. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Nyers hús?


Visszamentek az őskorba, vagy még nem fedezték fel a tüzet?


A haltól csupa féreg lesz a bele, de sztem a többitől is Gratula!



A lassú felszívódású fehérjének egyébként MI értelme?

2015. jan. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Hülyén néznék ki szakállal hidd el :)

Mindenki azt eszik amit akar,de nem muszáj terjeszteni a hülyeséget.

A lassú felszívódású fehérje azért jó este, mert alvás közben regenerálódsz, és így éjszaka is tápanyaghoz jut az izom, amit szépen beépít a szervezeted.

2015. jan. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Lassú felszívódású fehérje azért jó, mert alapvetően ehhez lett kitalálva a szervezetünk.
2015. jan. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Tápi kétségtelenül elég hajmeresztő dolgokat tud írni, de az borzalmas, hogy milyen infantilis módon kezelik a válaszolók.
2015. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!