Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy étrend úgy is lehet...

Egy étrend úgy is lehet egészséges (testépítés szempontjából) ha az étkezési időpontok kötöttek?

Figyelt kérdés
Éjszakás műszakba dolgozom, tehát minden nap délbe kelek, az első étkezésem ebből kifolyólag az ebéd, 1-2 körül. Ezen kívül van még egy kiadós vacsorám este 8 körül, és természetesen az éjszakai lakoma, hogy bírjam reggelig. Mindenhol azt olvasom, hogy ha fejlődi akarok izomban, akkor be kell tartanom mindent, reggeli, ebéd, stb, de mit tudok csinálni, ha ilyen a munkarendem?

2015. jan. 2. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű,te délben kelsz fel,akkor délben van a reggelid. Onnan kezded a napodat.
2015. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oh, reménykedtem hogy ez rendben van, mert gyakorlatilag ezt csinálom :) Csak csomó helyen azt olvasom, hogy 6 után nem szabad enni, meg blabla, de hát mit tegyek, ha ilyen a munkarendem. Különben meg ezt sosem értettem, a zsírnak van egy vekkere, hogy "ó, 6 óra elmúlt? akkor mostantól lerakódok!"? :)
2015. jan. 2. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem probléma ez. A hülyék nem esznek este 6 után. Ahogy írták délben reggelizel és kész . Valami hasonló dolgot csinálok énis:D csak én 2 fele kelek^^
2015. jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem értem a kapcsolatot a testépítő étrend és az egészséges étrend között. Nem inkább 'a sporthoz megfelelő' az étrend?


Azt tényleg lehet az életciklushoz szabni, magadhoz kell formálni az étkezések időpontjait.

2015. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy iszonyatosan hízékony vagyok, de szerencsére mellette fejlődékeny is izomban. Ha mondjuk mindent beleadnék, ennék amit és ameddig bírok, és edzenék amennyit tudok, elég hamar nagydarab lennék, de a zsíros fajtából. Tudom, hogy valakinek mindegy, hogy mennyire zsíros, az a lényeg, hogy széles válla legyen, és kinyomja a 200-at fekve, de én arányos akarok lenni. Félek hogy a testépítő étrend túlzottan felhízlalna.
2015. jan. 3. 02:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!