Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek miért nem alap...

Szerintetek miért nem alap dolog, hogy az emberek adnak az egészséges életmódra és a sportolásra, amikor csak pozitív haszna van?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekel a kérdés.

2014. máj. 4. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert a sajtburger finom, a szendvics elfogadott és megszokott (a fehérjés zabbal ellentétben) a sporthoz meg többnyire áldozatokat kell hozni. Ez lehet mind táplálkozásügyileg mind időbeosztásilag. Egyszerübb (és kényelmesebb) ha van egy kis szabadieje az embernek, azt tv-vel , számítógéppel vagy más elfoglaltsággal tölteni. Arról nem is beszélve, hogy nagyon kis réteg az, aki a sportot az egészséges életmód miatt műveli.
2014. máj. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az elsőt kiegészítve:


Mert nem vagyunk egyformák.:) Engem pl. nem érdekel az egészséges életmód, éltem már eleget. A hátralévő éveimet szeretném kiélvezni finom (és annál egészségtelenebb) ételekkel, italokkal, minél több lazítással.


Aki szeret sportolni, tegye csak, nekem soha nem volt semmi élvezet abban, hogy izzadok és kapkodom a levegőt.

2014. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy felszínes gyökér vagyok de engem is kb. 40-45 éves koromig fog érdekelni az edzés és az egészséges életmód.Addig szeretnék jól kinézni és látni azt, hogy mire képes a testem.Ha ezt nem használnám ki, úgy érzem, hogy öregebb koromra megbánnám.
2014. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

mert keveseknek lenne ez érdeke.

a társadalom érdeke az,hogy nyugdíjba vonulás után pár évvel lehetőleg meghalj.

ha te egészséges vagy és élsz 80-100 évet,azt tiszta bukta lenne,mennyi kifizetett nyugdíj már az.

a másik a gyógyszeripar amiben valószínűleg több a pénz,mint az olajban.

ha nem lennének civilizációs betegségek a jó táplálkozás miatt,akkor le negyedelődne a bevétel.

2014. máj. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az emberek lusták, ingoránsak, nemtörődömök, buták, rengeteg a dezinformáció és a csábítás. Na meg persze erejük sincs rá, ki vannak zsákmányolva.


Jaja, Korbács, és akkor még a fitneszipart szidják sokan :D

2014. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Korbács válaszát kiegészíteném annyival,hogy a gyarmati társadalom érdekei ezek,vagyis amiben jelenleg mi itt élünk.De egyébként pontosan összefoglaltad.
2014. okt. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jogos!
2014. okt. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!