Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vannak tipikusan szálkásító,...

Vannak tipikusan szálkásító, formásító gyakorlatok?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam, hogy a lórúgás pl. ilyen, de ez számomra a meglepetés erejével hatott. Tényleg van ilyen? Ha igen, akkor mik ezek?
2015. jan. 4. 01:34
 1/8 CaptainMilkyWay ***** válasza:
A szálkásítás mértéke a diéta rendes betartásán múlik,nem a különböző gyakorlatokon.
2015. jan. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Szálkásító gyakorlat: favágás Stihl fűrésszel
2015. jan. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A szálkásító diétával tisztában vagyok.
2015. jan. 4. 09:48
 4/8 - palilaci - ***** válasza:
Nem, ez hülyeség. Általában az izolációs gyakorlatokra (koncentrált bicepsz, tárogatás, előre emelés stb) mondják, hogy ezektől lesz nyújtott/csúcsos/kúp alakú/lófazs formájú egy adott izom. Pedig az izmok formáját a tapadásuk, genetika és a tömegük határozza meg.
2015. jan. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hülyeség már maga a kifejezés is, hogy szálkásító meg formásító gyakorlat. Az edzés majdhogynem ugyanaz marad szálkásítás és tömegelés alatt. A súlyzós kinek változik egy kicsit, kinek nem, az aerob mennyiségre változik, de alapvetően az étrenden múlik, hogy valaki szálkásít vagy tömegel-e. És mivel tömegelés alatt nőnek az izmok, gyakorlatilag ez az, amit a kicsit idegenkedőbb női száj formásításnak nevez.


Ne ilyen gyökér libáknak szánt oldalakból szerezd a tudásod.

2015. jan. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Formásító" gyakorlat igenis van:ezek azok az izolalt gyakorlatok amik az izom kisebb területeit bombazzak,nem pedig a tömeget növelik.. Pl sok egykezes lehúassal latvanyosabb lehet a tricepsz "patkó" formaja.


De ennek csakis rendes izomtömegű,szalkas ferfiaknal van ertelme. Nőknel max a fitness modelleknek.

2015. jan. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudomén, én is mindig befordítom a súlyt bicepszezésnél hogy csúcsos legyen a' zizom.
2015. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi 6-os, erre voltam kíváncsi.


Amúgy a builderen olvastam.

2015. jan. 4. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!