Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mik a legjobb mellizom gyakorl...

Klasszikusnarancs kérdése:

Mik a legjobb mellizom gyakorlatok es popsi gyakorlatok?

Figyelt kérdés

Lany vagyok.

Es szeretnek csinalni hatasos mellizom gyakorlatokat, ehhez szeretnek linkeket,kepeket ,tanacsokat, hogy melyik a leghatasosabb

Ugyanigylinkeket ,stb. Fenekizom gyakorlatra.

Sokat fogytam es a fenekem lapos lett, es picit narancsboros is :(

Fenek kerekito gyakorlatoat szeretnek.:) de valami olyat amit a ccombom nem fog ugy kinezni mint egy bodybuildernek

(Normalis valaszokat szeretnek!)



2014. dec. 30. 11:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, attól hogy kétszer súlyhoz nyúlsz nem fogsz úgy kinézni mint egy bodybuilder. Az sok év kemény munkája, és rengeteg szteroid, te csak szépen formásodni fogsz tőle, és feszesedik a bőröd.


A másik dolog: ne csak arra edz ami nem tetszik, vagy növelni akarod, hanem mindrenre, hogy arányos is maradhass. Max popsira, és mellre csinálj több gyakorlatot.

Edzés mellett alakíts ki megfelelő étrendet is.


Mell:

Fekve nyomás, tárogatás gépen

Popsi:

Kitörés, guggolás, merev lábas felhúzás, csípőfeszítés

[link]


Ha bármelyik gyakorlatra rágooglizol, akkor találsz majd videókat is.

Esetleg még itt szemezgethetsz:

https://www.youtube.com/channel/UCNAjjkbNbaVeH4o617fTC4g

2014. dec. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Epp azert szeretnek popsira mert a derek reszem eleg nagy. Es ha a fenekem kicsit nagyobb nak tunne , akkor jobb lenne az osszhatas ,talan :)

Es koszonom szepen:)

2014. dec. 30. 11:46
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Sajnalom csak olyaf tudok amitől Arnold Schwarzenegger leszel. Holnapra.
2014. dec. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Valoszinu hogy a body builder kifejezest komolyan gondoltam!

Azert irtam mert vannak olyan lanyok akik edzessel szepen kidolgoztak a fenekuket es szep maradt a combja.

A mas lanynak meg akkora a combja mint valami focistanak.

Ne koss belem feleslegesen,koszi !

2014. dec. 30. 11:59
 5/15 anonim ***** válasza:

Azok a lányok is doppingolnak.

Nőknek nagyon kicsi a naturál csúcs, és nem építenek könnyen izmokat egyszerűen hormonális okokból. Akik mégis, azok vagy genetikailag szerencsések (testépítő szempontból), vagy cuccolnak (és belőlük jóval több van)


Vállra is érdemes edz, segít elvonni a figyelmet a széles derékról, homokóra alakot segít kölcsönözni.

Nem tudom hogy ilyen az alakod genetikailag, vagy kicsi felesleg is van rajtad. Mer a felesleget le lehet adni, így keskenyebb lesz a derekad, jobb alakod lehet. Ehhez viszont diéta, és kardió kell. Mindegy ezt majd látod te is.


Sok sikert!

2014. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
A focistáknak pont nincs nagy combjuk :D
2014. dec. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sok-sok guggolás, fekvenyomás az alapja mindennek. Felhúzásból a merev lábút ajánlom. De nagyon jö felső test erősítő gyakorlat a húzódszkodás, tolódszkodás is.
2014. dec. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Én csak a kézilabdásokról tudok, hogy nagy faruk, combjuk lett. Amúgy ott se kell durva mérteket elképzelni. És nyugalom, nem leszel nagy állat.
2014. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

[link]

Nem értem mi a baj az ilyen fizikummal,ő is egy "bodybuilder"...

2014. dec. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Még mindig nem értem, hogy egy egyértelműen megplasztikázott fenekű csajt, aki bohóckodik a könnyű pénzért, miért tekintenek testépítőnek.


Az a csaj nem "bodybuilder" az egy attention whore, és csaló. Szégyen hogy ilyenek milliókat keresnek, és felnéznek rájuk az emberek.

2014. dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!