Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondi kick box együtt nem túl...

Kondi kick box együtt nem túl sok egy lánynak? 15L

Figyelt kérdés

Ugy ertem, hogy fel eve kick boxra heti 3x es nyaron szeretnek jarni kondiba is. Nem vagyok kover de sovany se..kondiba azert szeretnek jarni mert otthon soha nem tudok neki allni magamtol az edzesnek. 15 eves lanykent nem lenne ez tul sok? Edzes mellett nyaron napi 15km-t gorkorizok ha az ido engedi. Es tavasztol szeretnek futni is jarni hetvegente. Nem leszek tul kigyurva esetleg ami mar nem lesz edzessegesen szep?

Koszonom elore is a valaszokat!



2015. jan. 7. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha bírod, nem sok. Ezt úgyis érzed, magadon, mikor elég.


Nem leszel túl kigyúrva, ez már széjjel rágott téma. Nőként koksz nélkül nem leszel túl izmos, ne aggódj.

2015. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tkodit ***** válasza:
Túl kigyúrt nem tudsz lenni, de ha valóban mindet csinálod majd egy héten rendesen (heti 3 kickboksz, heti x kondi, napi 15 km görkori, heti 1 futás) az vezethet túledzéshez. Ennek nem az a következménye, hogy egyből Dana Linn Bailey leszel, hanem hogy nem fogsz fejlődni, fáradt leszel, stb. Kondizni mindenesetre elkezdhetsz, a kick-box ha jól sejtem jó kis kardióedzést nyújt, és lehet, hogy mellé fölösleges is lesz majd futni járni.
2015. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Es valami etrendet vagy hasonlot azt hol tudnek osszeallitani magamnak?:)
2015. jan. 7. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!