Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért ekkora a hasam? (Kép)

Miért ekkora a hasam? (Kép)

Figyelt kérdés
3 hete elkezdtem edzeni,súlyzós edzés.És nagyon megnőtt a hasam,igaz jóval többet meg is eszek/iszok..Napi 4-5 liter vizet megiszok.(78kg 180cm) Lehet a sok bubis víztől puffadt fel ennyire?Vagy mi lehet az oka? [link]
2015. jan. 9. 18:10
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Még annyi lemaradt,hogy kinyomtam a hasamat,de amúgy ha nem nyomom ki akkor kicsit kisebb,de igazából suliban behúzott hassal járok..mert nagyon szégyenlem a hasamat,de am ha ráfeszítek akkor szépen kivehető a 6 kocka,szóval nem értem..
2015. jan. 9. 18:11
 2/22 anonim válasza:
65%

Ha csak szénsavas vizet iszol, attól felpuffadhat. És a napi 4-5 liter szerintem nagyon sok.

Amúgy ha kinyomva fényképezed, azzal nem sokra megyünk, úgy mindenkinek nagy. xD

2015. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Értem,hát akkor mennyi az ideál?Edzés mellett megéhezem,megszomjazom..kell a pótlás :D Am csak kicsivel kisebb..
2015. jan. 9. 18:19
 4/22 anonim válasza:
Kevés az izom a hasadon és konyomja a gyomrod.
2015. jan. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ez lehetséges? :D Hát jövőhéttől lesz minden második nap hasas nap,mármint lesz hasazás is benne..
2015. jan. 9. 18:23
 6/22 anonim ***** válasza:
25%
Hájas vagy és mellé valamilyen szinten gluténérzékeny,vagyis a gabonától,fehér liszttől bedagad a beled.
2015. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hát zsírosodom,mivel tömegelek.. :) 85 kg a cél májusig,szóval aprólékosan.. :)
2015. jan. 9. 18:46
 8/22 A kérdező kommentje:
De 1 hónapja szépen látszottak a kockáim..amióta bele kezdtem a súlyzós edzésbe,kb fél kg kenyeret betolok napiba,meg sok rizs+husi..szóval van mitől megdagadjon,de a vízen tudok változtatni,illetve jövő héttől hasas edzéseket is bevezetek.
2015. jan. 9. 18:47
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem a vízen hanem a szénsavon és nem a kajálás mennyiségén hanem minőségén kell változtatni. Napi fél kiló kenyér? Amindenit. És gondolom nem teljes kiőrlésű vagy tönköly vagy rozs, stb. hanem fehér. Már csak azért gondolom így, mert utóbbiakból nehéz ám annyit betolni.
2015. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Félbarna kenyér,hát 400g..az egész nap szinte semmi.. :) Az 200g szénhidrát..Hát úgy értettem,hogy nem iszok bubis vizet. :D
2015. jan. 9. 18:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!