Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik fehérjét válasszam?

Melyik fehérjét válasszam?

Figyelt kérdés
Eddig a Volumass 35 proffot próbáltam első alkalommal 1.2kg-os után felszedtem majd 5 kg-ot de a másik után már szinte semmit. Mivel nem tudom mi a legmegfelelőbb szó ( úgymond melyik a leghatásosabb, melyiktől növök legjobban, melyik hat legjobban) azt szeretném kérdezni ti melyiket ajánljátok? 100% whey,Elite Whey, Mutant Whey, esetleg újra Volumass? Valamint ha valami fontosat ajánlotok mellé +ba megköszönném :D

2015. jan. 10. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Étrend és vitamin, ezek kellenek, a vitamin fontosabb, mint bármely kiegészítő.
2015. jan. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fehérje nem szteroid! Mi "hat" jobban 150g csirke vagy 1 adag fehérje?
2015. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
150g csirke, mert abba ~37,5g fehérje van, míg egy adag (25-30g) fehérjében csak 20-22g :D Amúgy igaz, ez nem hat, nem gyógyszer!
2015. jan. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

megfelelő kiszámolt étrend... annak az 1.2kg Volumass 35-nek nem sok köze van ahhoz az 5kg-hoz... egyszerű fizika...

a bevitt tápanyagok függvénye, hogy nősz vagy csökkensz, az, hogy ez zsír, vagy izom, pedig az edzésedtől függ leginkább... az, hogy miből viszed be a MEGFELELŐ TÁPANYAGOKAT, pedig szinte teljesen lényegtelen...

2015. jan. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezért mondtam hogy: nem tudom hogy megfogalmazni ezért azt mondjátok mit ajánlotok, első válaszoló miért a vitaminok a legfontosabbak?
2015. jan. 10. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!