Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 55 kg súlyú lány vagyok,...

55 kg súlyú lány vagyok, hízásra sosem voltam hajlamos, bármit ehetek, nem hízok, viszont az utóbbi időben a fenekem környéke eléggé narancsbőrös lett. Nagyon zavar és idegesít, szeretnék megszabadulni tőle. Hogyan?

Figyelt kérdés
Tud valaki valami jó diétát meg tornát ajánlani?
2015. jan. 14. 12:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hidd el pedig, hogy nekik is lehet :) az edzés és a tiszta étrend nagyon sokat segít, de ha genetikailag hajlamos vagy rá, akkor b+szhatod :)
2015. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"A legjobb fenékformáló a futás ,de aki ezt nem kedveli ,az megtalálja a különböző aerobik jellegű tornák formájában is a fenékformálás legjobb módját" ahahahahahhahhhaha, ez nagyon jó vicc volt.


Nem kombinálta túl a dolgokat, alapvető igazságokat írt le. Attól még, hogy ezt neked nem fogadja be a fejed, még így van.

2015. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Nem sportoltam rendszeresen soha, de ezt nem is állítottam. Futni alapjáraton utáltam világ életemben, szóval az szóba sem fog jönni. Én teljes életmódváltást tervezek most, szóval étrendi változást is beiktatok természetesen.
2015. jan. 15. 07:45
 14/15 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Örök életemben futottam ,így kötelességem,hogy megvédjem azokat,akiknek ez a szenvedélye.

Próbálom összefoglalni a dolgokat.

Nem említette a kérdező,hogy egészségtelenül táplálkozik ,ezt honnan veszitek ? Azt sem tudjuk,hány éves ,ez sem mellékes a javasolható mozgáshoz.Azt sem tudjuk sportolt-e valamit korábban ? Ha igen ,mit ?

A narancsbőr elsősorban genetikai kérdés,ezt is figyelembe kell venni,mert pl.sovány nőknél is előfordul.

Mint írtam őneki kell kiválasztani a megfelelő mozgásformát,nincs egyetlen és üdvözítő megoldás. Egy ezek közűl a testépítés is ,meg a futás is meg a tornák is.

Van ,akinek hiába ajánlotok olyan sportot,amit nem szeret ,ezt neki kell kiválasztani.

Azzal,hogy az általam javasolt sportokat javasoltam neki ,nem az egészséges életmódról beszéltem le,ezt honnan veszed 6-os ?

Van aki a testépítést favorizálja és nincs is ezzel semmi baj,de ne mondja senki azt ,hogy a futás és pl.a biciklizés nem formál szép feneket.Nézzétek meg a futó csajok fenekét !!(nem azokra gondolok,akik túlsúllyal kínlódnak és az elején vannak még a futásnak)

Azért,mert másnak más véleménye van erről az egészről ,nem kell otromba ,buta ,kultúrálatlan módon leszólni,mégha névtelen is ez az egész.Azok a válogatott kifejezések,amiket használtál,nagyfokú intelligencia hiányáról tesznek tanúbizonyságot !Ezt neked üzenem Palilaci.

52/F

2015. jan. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha a hivatásos sportoló futó nőkre gondolsz, akkor elárulom, nekik saját vagy szabad súlyos terheléses edzés is van az edzéstervükben, főleg a sprintereknek, ezért néznek ki úgy, ahogy. A futás önmagában az emberek nagyobb hányadának nem okoz elég nagy terhelést ahhoz, hogy az izom hipertrófiával reagáljon rá, értsd tehát: csak futással a legtöbb embernek nem lesz formás izma még a fenekén, lábán sem.


A nem egészséges táplálkozással valószínűleg nem lőttek nagyon mellé; a lakosság nagy részének abszolút nullához közeli tudása van a táplálkozás terén és ehhez mérten is étkeznek. És ez nem rosszindulat, vagy kritika, ez tény. A magyarországi mutatók ilyen téren elég sz4rok.


Ha Te nem olyan hangnemmel és vehemenciával írtad volna azt a kommentedet, és nem állítottál volna alaptalan dolgokat, akkor valószínűleg te sem ilyen reakciót kaptál volna a többiektől. Kicsit magunkba kell nézni mielőtt másokat azzal vádolunk meg, hogy anonim oldalon tiszta rosszindulatból arcoznak.

2015. jan. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!