Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 hónap diéta + kardioval ezt...

2 hónap diéta + kardioval ezt így meglehet valósítani?

Figyelt kérdés

Annyira nem szeretnék nagy átmot, csak azt, hogy 177 cm vagyok, ahhoz pedig 72 kg az ideális.


Ez mind szép is és jó is, csak ez a 72 kiló meg is van, de nem úgy ahogy kéne. Mondhatni hogy mindenhol van valami alap, de itt egy kép inkább.


Ilyen vagyok most:


[link]


Ilyen voltam kb. másfél éve:


[link]


Régen fekvő+felülés kombót csináltam, de sose divatizom volt a célom.


Ami rendelkezésemre áll, az fehérje por, kész étrend (zsírban és szénhidrátban minimalizálva), fekvepad, eliptikus tréner.


Mielőtt kérdeznétek, miért akarom diétával csinálni:

- mert az első képen 72 kiló vagyok

- a második képen ~65


és csak másfél év telt el.


Illetve 75-78 kiló se lenne probléma (bár ennél több már igen), viszont nem úgy, hogy na gyerünk enni, és majd utána edzés, mert már most kezdem rosszul érezni magam.


Mozogni nem csak két hónapig akarok, csak a hízást akarom meg gátolni 2 hónap diétával (már ha elegendő.)


2015. jan. 16. 23:28
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
milyen alap van? semmi izom nincs rajtad. tipikus skinny fat. de 12hét diétával + edzéssel eléggé szépen formálhatod magad
2015. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Hát, a felső két kocka látszik a hasamon, mert egy időben kockás is volt (de csak felső részén).


illetve mellizom, az volt az egyetlen ahol egy időben alig volt felesleg, csak leépült, de ha befeszitek, felül még kemény.

2015. jan. 16. 23:34
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Amit az előző akart kifejteni az az, hogy a testsúlyod nagy része zsírból áll. Nincs rajtad izom. Jobban járnál, ha tömeget növelnél a megfelelő diétával, és edzéssel. Így csak szenvedni fogsz, mert ~5 kiló zsírtól szarul nézel ki. Míg ha van rajtad egy egészséges mennyiségű izom, meg se látszik annyi zsír.

Na mindegy itt mindenki azt fogja mondani, hogy sovány vagy, és zsíros, és inkább tömegelj.

2015. jan. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint. osztom a második véleményét.
2015. jan. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Azért ha a két képet összevetítjük, látható hogy kb 7-10 kiló zsír lehet, mivel közben még nőttem is pár centit + a zsírtömegem is csak 20,4% (vagyis az ideális 18-23% között van), csak ugyanakkor az izomtömegem 35,7 ami viszont a 38-44% alatt van.


Zsírból akarok ledolgozni, amiből izmot csinálnék, így egy picit lejjebb menne a zsírtömeg és feljebb az izom.


De egy dolog biztos zavarna ha a súlyom a fentebb leírtak főlé menne. Az még jobban zavarna mint amilyen most vagyok (független hogy izom vagy háj vagy micsoda). Sose akarok lenni olyan tipikusan "izmos" pasi.

2015. jan. 16. 23:43
 6/36 anonim ***** válasza:
hát öcsém te azt se tudod hogy mit beszélsz. Sárgakapszulát ajánlom a figyelmedbe olvassad el. Zsírból izom? ne viccelj már légyszíves !!!
2015. jan. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Nem zsírból izom, hanem zsír helyére izom.


A zsír menjen le...


izom jöjjön fel...


test súlyom csak minimálisan változzon.


Nem akarok kocka hasat, de szeretnék hasra vékonyabb lenni mint mellre


[link]


valami ilyesmi (ez is egy gyakoris kép), csak nem ennyire kiedzve.

2015. jan. 16. 23:51
 8/36 anonim ***** válasza:

Értsd mar meg ahhoz egy alap izomtömeg is kene,de rajtad nincs.


A zsirodat leadhatod de akkor meg egy csontvaz alkatod lesz mert ezek az izomkezdemenyek is eltűnnek.

2015. jan. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

De amúgy gondolhattam volna hogy itt minden kategória elfogult felesleges kiírnom!


Fogyni mellette pedig izomba hízni akartam, hogy testsúlyom ne legyen más. De nektek ez nem jó, ilyen választ véletlen se kapok, ti csak azt mondjátok tömegeljek.


Gyakorlatilag vagy tényleg fogalmatok sincs az egészről, vagy csak leszarjátok én mit szeretnék, és olyan tanácsokat adtok, amik nem jók.


Ha nektek az nem tetszik, hogy háj helyett normálisan akarok kinézni ugyanilyen súllyal, lépjetek tovább, felesleges 1 választ adni.


Ha tudtok ehhez 1-2 értelmes hozzászólást adni, arra vevő vagyok! Viszont ha olyat akartok rámerőltetni amit nem akarok (mivel nem gyúrni akarok...), akkor felesleges írogatni.


Ez most olyan minthogy vágni szeretnék a hajamból, tételezzük fel nő vagyok. Nektek a hosszú haj az ideális, de én rövidet akarok. És győzködtök a hosszúért, de rövidre nem adtok ötleteket!


Én nekem annyira nincs fogalmam erről, az van aminek utána olvastam. Hülyeséget nem írtam, szavaim bár lettek kiforgatva. Megkérdeztem tőletek hogy körülbelül hány hónap diéta szükséges mozgás mellett...

2015. jan. 17. 00:06
 10/36 A kérdező kommentje:

Aha, sárga kapszula egy mondata:


"Tömeget növelni úgy gondolom, addig kell, amíg elég izmos leszel ahhoz, hogy

már lediétázz. Ezt sajnos magadnak kell megítélni, de annyit segítek, hogy ez biztosan

nem a 60-70 kilós kategória, hacsak nem 122 cm magas vagy"


Csak ő megint arról beszél, hogyan legyél izmos. Ami én nem akarok lenni. Csak edzett.

2015. jan. 17. 00:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!