Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 hónap diéta + kardioval ezt...

2 hónap diéta + kardioval ezt így meglehet valósítani?

Figyelt kérdés

Annyira nem szeretnék nagy átmot, csak azt, hogy 177 cm vagyok, ahhoz pedig 72 kg az ideális.


Ez mind szép is és jó is, csak ez a 72 kiló meg is van, de nem úgy ahogy kéne. Mondhatni hogy mindenhol van valami alap, de itt egy kép inkább.


Ilyen vagyok most:


[link]


Ilyen voltam kb. másfél éve:


[link]


Régen fekvő+felülés kombót csináltam, de sose divatizom volt a célom.


Ami rendelkezésemre áll, az fehérje por, kész étrend (zsírban és szénhidrátban minimalizálva), fekvepad, eliptikus tréner.


Mielőtt kérdeznétek, miért akarom diétával csinálni:

- mert az első képen 72 kiló vagyok

- a második képen ~65


és csak másfél év telt el.


Illetve 75-78 kiló se lenne probléma (bár ennél több már igen), viszont nem úgy, hogy na gyerünk enni, és majd utána edzés, mert már most kezdem rosszul érezni magam.


Mozogni nem csak két hónapig akarok, csak a hízást akarom meg gátolni 2 hónap diétával (már ha elegendő.)


2015. jan. 16. 23:28
1 2 3 4
 31/36 - palilaci - ***** válasza:
Napasztmek
2015. jan. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Na, hogy legyen segítség is... Mert nem akarják, hogy véletlenül valaki izmosabb legyen náluk. Ezért húznak ám le, pedig tök logikus dolgokat és elvárásokat határoztál meg. De még milyeneket.


A megoldás: menj flabélos-ra.


1 hét után ismét "öröm lesz tükörbe nézni"! Annál hatásosabb nem létezik. Az előnye, hogy egyszerre ég a zsír és nő az izom, hála a többfunkciós edzésnek. Már Spártában is ezt használták.

2015. jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

27/33


öndiagnózis a jó nénikéd pajzsmirigy alul működéses vagyok te bolond. most már kezd visszaállni de eddig olyan 1200-1400 kalória is elég volt ahhoz hogy a súlyom felfelé menjen.

2015. jan. 18. 00:52
 34/36 anonim ***** válasza:
Ez esetben főleg ne félj, hogy úgy fogsz kinézni, mint az általad linkelt képeken
2015. jan. 18. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Értem, akkor ebben az egy dologban igazad volt, csak az összes többiben mondtál továbbra is hülyeséget :)
2015. jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 - palilaci - ***** válasza:
Az a baj, hogy megint az ilyen retardáltak kapják meg a legtöbb figyelmet, aki meg normálisat kérdez szinte le van szarva...
2015. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!