Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 hónap diéta + kardioval ezt...

2 hónap diéta + kardioval ezt így meglehet valósítani?

Figyelt kérdés

Annyira nem szeretnék nagy átmot, csak azt, hogy 177 cm vagyok, ahhoz pedig 72 kg az ideális.


Ez mind szép is és jó is, csak ez a 72 kiló meg is van, de nem úgy ahogy kéne. Mondhatni hogy mindenhol van valami alap, de itt egy kép inkább.


Ilyen vagyok most:


[link]


Ilyen voltam kb. másfél éve:


[link]


Régen fekvő+felülés kombót csináltam, de sose divatizom volt a célom.


Ami rendelkezésemre áll, az fehérje por, kész étrend (zsírban és szénhidrátban minimalizálva), fekvepad, eliptikus tréner.


Mielőtt kérdeznétek, miért akarom diétával csinálni:

- mert az első képen 72 kiló vagyok

- a második képen ~65


és csak másfél év telt el.


Illetve 75-78 kiló se lenne probléma (bár ennél több már igen), viszont nem úgy, hogy na gyerünk enni, és majd utána edzés, mert már most kezdem rosszul érezni magam.


Mozogni nem csak két hónapig akarok, csak a hízást akarom meg gátolni 2 hónap diétával (már ha elegendő.)


2015. jan. 16. 23:28
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmi akarok lenni:


[link]


4 és 8 hét között valahogy belőni.

2015. jan. 17. 00:17
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Aham, én pedig meg akarom húzni katy perry-t.

Az hogy te a fejedbe veszel valamit, és hogy mit lehet, és hogyan megvalósítani ebből két különböző dolog. Persze lehet jönni közhelyekkel, meg dobálózni olyanokkal hogy mi nem értünk a dolgokhoz, amikor akkora ökörségeket írsz, hogy fogalom.


Háj helyett normálisan akarsz kinézni, de tenni érte nem akarsz. Normálisan akkor fogsz kinézni ha nem 0 izomtömegre még rá akarsz szálkásítani, mert még az a alapvető mozgásfunkcióhoz szükséges izom is megsínyli, és fogyni fog. Ha ezt nem fogod fel, és a kis 14 éves fejeddel okosabb vagy, akkor töröld a kérdést, és köved a saját ostobaságod. Nem kell feltenni a kérdést, ha nem érdekel a valós, és reális válasz. Semmit nem tudsz a témáról, ha tudsz is valamit azt is rosszul kb. Az egészségednek fogsz ártani azzal ha nekiesel, de hajrá.


Te a hajadból akarsz nyírni, ami 2mm hosszú. Kb így tudom leírni a problémádat a te hasonlatoddal.

2015. jan. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

21 leszek, gratulálok hogy belőtted!


egészségi okok miatt felesleges volt edzenem mert hajlamos voltam a hízásra.

2015. jan. 17. 00:20
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerre fogyni es izmosodni NEM lehet. Hiaba akarsz.

Te pedig borzalmasan messza allsz attol hogy "izmosnak" nevezzen barki is.


Az is vicces hogy az altalad linkelt ferfin is van egy jelentős izomtömeg. Amit te "nem akarsz"..

2015. jan. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nem érted miért mondja. Nem véletlenül mondja amit idéztél is.


Te a képekhez képest kb a mínisz 4-8ik héten tartasz. És nem a zsír miatt, hanem mert egyszerűen NINCS IZMOD. fogd már fel.

Te pont az ellenkezője vagy a sok testképzavarosnak. Ált az izmosak szokták vékonynak érezni magukat, te valahogy a fordítottját tolod, és nem látod hogy milyen szinten sovány vagy.

Ez volt az utolsó hogy írtam. CSINÁLD. 2-3-4 hónap múlva kórosan soványan rájössz hogy mekkora baromságot csináltál (jó esetben!!!!)

2015. jan. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokat elmond rólad, ha a fizikumod, és a viselkedésed alapján 14 nek nézlek... Ezen el kéne gondolkodnod. Mindenki hülye csak te vagy helikopter?
2015. jan. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Mellesleg amit linkeltel kep,kamu. Ez nem 12 hét munkaja.
2015. jan. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 tkodit ***** válasza:
100%

Edzett akarsz lenni, de nem izmos... :D ok.


A későbbi kommentben belinkelt kép, és a te bármelyik jelenlegi, vagy múltbeli formád között több év edzés az eltérés, és sok-sok kiló izom. Az meg, hogy te kitaláltad, hogy egyszerre akarsz izmosodni, és fogyni zsírból, az egy szép dolog, csak épp az esetek nagy részében nem jön össze.


Mivel konkrét célt nem jelöltél meg, ezért válaszolni se tudok. Igen, mozgás+diéta mindenképpen változást fog okozni, de a jelenlegi formádra felesleges diétáznod, mert nem lesz esztétikus a végeredmény. Ha testkompozíció-változás a célod (tehát nem hagyományos tömegelés-diéta ciklus), akkor arra is van lehetőség, csak ez esetben még sokkal több időről, évekről beszélünk, mint a hagyományos módszer esetén.

2015. jan. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

tkodit végre már látszik hogy tudja mit beszél. :D


Szóval azt mondod kezdjek el edzeni, de a diétát később csatoljam hozzá? De diéta alatt is majd folytatni kell gondolom az edzést vagyis mégis egyszerre lesz majd :D csak jobb, ha nem egyszerre kezdem.


És akkor 2-3 hónap edzés elég, hogy elkezdjek diétázni?


Régebben 65 kilóval másfél hónap alatt már jelentősen megváltozott a hasam és a mellem napi fél óra felülés+fekvőtől. (öröm volt tükörbe nézni), csak most 72 vagyok.


A célom még mindig ugyanaz :D súlyt tartani vagy legalábbis később újra elérni. Az a léyneg amikor végzek, akkor a végén újra maradjak 72-75 kiló körül.

2015. jan. 17. 00:34
 20/36 anonim ***** válasza:

Nem ertem miert ragaszkodsz ennyire ehhez a súlyhoz.

A suly egy merőszam,nem pedig meghatarozo..

2015. jan. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!