Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A mellemen van egy kis zsír...

A mellemen van egy kis zsír fölösleg, és azt edzem.16 éves vagyok és a mellbimbóimban vannak azok a csomók. Ha a zsírfölösleget leedzem azok a csomók akkor is ott maradnak? Elég rég óta ott vannak, tehát egy kicsit érdekel a dolog.

Figyelt kérdés
Mell edzés. Csómók a mellbimbóban. Eltűnik?

2015. jan. 24. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gynecomastia, ha fél éven belül nem múlt el a megjelenése óta, akkor ne számíts rá, hogy el fog. Műtét megoldja, én is most megyek tavasszal.
2015. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 - palilaci - ***** válasza:
Csak mellrol fogyni, zsirt atalakitani izomma nem tudsz. Ha fogysz (vagyis mindenhonnan) akkor latszatra kisebbnek hat majd a melled es a csomok sem lesznek annyira feltunoek. De latszani fognak. Hidd el tudom mert en is ebben a cipoben jartam es jarok jelenleg, de a sulyzos edzesnek es az etrendnek koszonhetoen sokat izmosodtam igy nem feltuno a mellemen a csomok.
2015. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 - palilaci - ***** válasza:
Ez a szar a serdulokor velejaroja. 18-20 eves korodra biztosan elmulik.
2015. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem leszólni akarlak -palilaci-, de ne bíztasd azzal, hogy 20 éves korára elmúlik. 13 éves korom óta van nekem is, jelenleg 19 vagyok. Eleinte nem foglalkozott vele az orvos sem(endokrinológus), ő is ezzel a tanáccsal látott el, hogy majd elmúlik. Majd amikor 18 évesen 3 orvost is megjártam, meg mindenféle kivizsgáláson részt vettem, benyögte a doki, hogy ha fél éven belül nem múlt el, akkor már ne számítsak javulásra. Ezt követően javasolta az egyetlen járható utat, a műtétet.
2015. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 - palilaci - ***** válasza:
Nekem is olyan 13 eves koromban jott elo.... hat jo tudni :(
2015. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Rohadt zavaró tud lenni, hogy 13 éves korom óta nem volt rajtam nyáron egy sz'ros póló, csak ingek. Strandnak pedig a közelében sem voltam az utóbbi időben, épp ezért döntöttem a műtét mellett, amíg még van lehetőség ingyenesen megoldani.(magánúton 3-400.000 sajnos)
2015. jan. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Írnál pár sort, hogy mi ennek az ingyenes módja?
2015. jan. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Van valahol egy bodybuilderes cikk is róla, per pillanat nem találom. Röviden annyi, hogy elmész endokrinológushoz, aki elküld jópár kivizsgálásra. Ezt követően beutal a kórház sebészeti/plasztikai sebészeti orvosához, gynecomastia gyanújával. A műtét ingyenességének oka, a melled mivoltából bekövetkezett pszichés gondok, illetve, hogy nagyobb esély van a rák kialakulására ezzel. Így már TB támogatott lesz a műtét.(jó persze az sebésznek adsz zsebbe x összeget, de azt hiszem ez amúgy is benne van a pakliban)
2015. jan. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Köszönöm, én is most szembesültem ezzel, eddig azt hittem, hogy tovább kellett volna szálkásítanom. Érdekes.
2015. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Szergej55 ***** válasza:
Ezt kereste valaki? [link]
2015. jan. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!