Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek? Nincs motivációm?

Mit tegyek? Nincs motivációm?

Figyelt kérdés
Szerénytelenül mondhatom elég sokat tudok az edzésről, nagyon sok időt töltöttem e téma tanulmányozásával. Lényeg a lényeg az elmúlt két évben megszakításokkal edzettem kb 2-3 hónapokat összesen talán 6-7 hónapot. Amint elkezdem nagyon élvezem de aztán mindig abbahagyom. Amikor együtt edzettem az egyik haverommal az tök jó volt versenyeztünk, meg ilyesmik volt motivációm de akkor is abbahagytuk. Néha rámjön, hogy milyen jó lenne edzeni de sajnos sosem tart sokáig. Mit tudtok javasolni nekem?
2015. febr. 2. 18:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Még valami. Ezzel most nem fogok szimpátiát kiváltanni, de lábazni szó szerint utáltam, hogyan tudnám megszeretni azt is?
2015. febr. 2. 18:54
 2/3 tkodit ***** válasza:
100%
Más sportot?
2015. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a testépítés magányos sport.

senki nem fog a nyakadba lihegni,meg noszogatni,ezért ez kimondottan önálló embereknek való,az edző társak meg ideig-óráig vannak,idővel mind eltűnik.

ha neked szükséged van arra,hogy motiváljanak,hajtsanak akkor valóban érdemesebb lenne olyan sportágat választanod ahol az edzőtársaid,edző által folyamatosan életben tudod tartani az érdeklődésed,kihívás elé vagy állítva,ezáltal kényszerítve leszel a fejlődésre.

2015. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!