Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így ugye semmi esélyem többet...

Így ugye semmi esélyem többet fogyni zsírból?

Figyelt kérdés

Nincs keresetem, ezért csak szemetet ettem az első 5 hónap tömegnövelésben, jött is fel 6kg, abból olyan 2-3kg izom, aztán nem fejlődtem többet, folyton visszaestem picit, aztán újra erősödtem, aztán vissza, aztán erősödtem, ez így ment még olyan 2 hónapig.

Tudni kell, hogy nem vagyunk egy gazdag család, főleg mivel csonka a család, anyám egyedül nevel kettőnket. Sikerült rábeszélnem, hogy állja a diétámat 1 hónapig.

20% tzs-ről olyan 17-8%-ra sikerült lemennem ezalatt az 1 hónap alatt, 84,5kg-ról 80,5kg-ra.(178cm) Mostantól nem állja a kajálásomat, akárhogy könyörgöm, mert drágább, mint a vacak kaja.

Én hihetetlenül rosszul érzem magam így, minden vágyam az volt, hogy hátha gyorsabban ledobok zsírt, de nem, ilyen a genetikám, ennyi telt ki tőlem 4 hét alatt. Mától ismét ehetem a házikosztot. Megpróbálok mindent, hogy ne hízzam vissza azt a pár kilót, de nem tudok semmit sem ígérni, mivel könnyen zsírosodom sajnos.

Engem sosem zavart úgy igazán a testemen a zsír, csak az arcomon, hogy nem karakteres, nem "éles". Régebben lefogytam valamiért, akkor tetszett, de most ismét sok ez a 17-8% tzs..

Nincs esélyem lefogyni ilyen körülmények között, ugye? Ha saját keresetem lesz, vagy valami szerencse folytán lesz sok pénzem, csak akkor.. Mert más módját nem tudok elképzelni a fogyásnak. Jól gondolom sajnos? 19F


2015. febr. 18. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Lefogyni le tudsz, csak a szénhidrátot vissza kell szorítani. Hogy a végére mennyi izom marad rajtad, az már más kérdés.
2015. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, ezzel tisztában vagyok, de akkor ugyan ott tartanék, hogy 0 izommal sovány, vagy zsírosan de picit izmos. Nem sok különbség van.
2015. febr. 18. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Valamit valamiért, tegyél érte hogy teljen rá. Hétvégente dolgoz 1 napot, 5-6 eft-ot kapsz érte. Havi 20-25 eft-ból már lehet kezdeni valamit.
2015. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ember! Én esküszöm nem értem az ilyen kérdéseket! Egy rohadt diéta miatt nyilván nem kell nyomorogni! Ha nincs rá pénz, akkor nincs! Ennyi. Ha ennyire szarul álltok, akkor ne ezzel foglalkozz, hanem eddz, a sport öröméért, lesz ami lesz, és segíts anyádnak a költségek fedezésében, ha tudsz. Rohadt mindegy a diéta, ha napi megélhetési gondok vannak, akkor azt kell megoldani, nem a szálkásítással kell foglalkozni. Most őszintén! Mi a franc múlik ezen??? Semmi.
2015. febr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne egyél köretet.
2015. febr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!