Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 20+ kilométer biciklizés...

Napi 20+ kilométer biciklizés révén szerintetek van esélyem fogyni + állóképességet fejleszteni?

Figyelt kérdés

Súlyommal és állóképességemmel is mindig problémák voltak. Biciklizni imádok, csak az utóbbi években nem volt rá lehetőségem, mivel én elköltöztem, a biciklim meg tőlem 300 kilométerre maradt. Nem rég végre hozzám került, aminek a következménye napi használat lenne, mivel a tömegközlekedés sosem volt a szívem csücske.

Szóval: kolesz-belváros (egyetemi épületek, stb) távolság 10 km kb, ami nekem kényelmes tempóban fél órát jelent oda, vissza ugyanennyi. Ha a városon belül is kell ingázni, ez értelemszerűen több.

Kondizni, úszni, stb a túlsúlyom miatt nem járok, mert szégyellem, biciklin kívül télen korizni szoktam járni, mindkettőnél érzem, hogy mindent átmozgat, ami állítólag jót jelent. Szerintetek van esélyem így "jól" fogyni?


2013. máj. 20. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Van....amugy szerinted uszni es fitnesz terembe csaktokeletes alaku emberek jarnak?
2013. máj. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát ha nagyon megválogatod hogy mit eszel és napi 1300-1500 kcal-nál nem eszel többet, esetleg...

én hetente többször biciklizek 70-90 kilómétereket és így is csak heti -1 kg megy le, pedig egészségesen eszem, tápanyagdús ételeket, napi 1500 kcal a max.

2013. máj. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!