Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alkalmatlan a szervezetem a...

Sorsod Borsod kérdése:

Alkalmatlan a szervezetem a testépítésre, ha ropog a könyököm fekvőtámasz közben?

Figyelt kérdés
2015. febr. 19. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A ropogás önmagában semmit sem jelent. Fáj is?
2015. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincsenek letapadva a könyék körüli izmok?
2015. febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-es, ezt hogyan lehet észrevenni?


Nekem is ugyanez a gondom, tolódzkodni se tudok, és a trcepsznyújtásnál is kattog, pár aljalom után fáj is. Kíváncsian várom a válaszokat.

2015. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. lépés: kikéred egy szakorvos véleményét.

2. lépés: veszel valami izületvédő készítményt.

3. lépés: ....

2015. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2.vagyok, hát én SMR hengerrel lenyújtom, plusz rengeteg nyújtás létezik karra, amit minden edzés után el kell végezni. Semmiképp nem indulnék el rögtön mindenféle készítmények felé. Nekem 16-17 évesen annyira levolt tapadva hogy egy kezes fejfeletti tricepsz gyakorlatnál 10 kg felett voltam, majd szóritó nélkül annyira fájt hogy 2kg-t nem bírtam megemelni. Aztán SMR hengereztem, nyújtottam, azt a gyakorlatot nem csináltam, mára elég jó. Sajnos nem 100%-s mert küzdősporton belerúgtak elég rosszul, szóval nekem is volt időszak mikor tolozkodni nem tudtam kb a fájdalomtól, ott pihentettem és nyújtottam, és helyre jött megint.


Nyújtás: https://www.youtube.com/watch?v=ihOqwYV0_Ko&ab_channel=FlexM..


SMR henger (foam roller):

https://www.youtube.com/watch?v=68hN6FNRviM&spfreload=10&ab_..


Ha ezek közül egyik sem segít (hanyagold a tricepsz edzését és a tolozdkodást), akkor elmehetsz orvoshoz. (bár a legtöbb csak a pihentetést fogja mondani, de nézesd meg)

2015. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi kettes! Utánanézek ennek a hengernek!
2015. febr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!