Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ihatom így a tömegnövelőt?

Ihatom így a tömegnövelőt?

Figyelt kérdés
csak annyi lenne a lényeg, hogy napi 2-szer kéne most igyam, mennyi idő teljen el a 2 fogyasztás között? ma pl megittam 3-kor az egyiket, most ihatnám a 2.? vagy ma már ne? 1. fogyasztás előtt edzettem...
2015. febr. 21. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Tömegnövelőt CSAK és KIZÁRÓLAG edzés UTÁN, más időpontokban NEM. Miért kellene napi 2x inni?

Ezért praktikus külön fehérjét és külön gyors CH-t venni, a fehérjét bármikor szürcsölheted, a szőlőcukrot nem ajánlott.

2015. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem én, viszont edzés mellett szeretnék felszedni kb 10 kilót...persze nem zsír formájában, másképp hogy érjem el? 65 kg vagyok már évek óta, a magasságomhoz képest kéne még 10 kg szerintem, 178 cm körül vagyok
2015. febr. 21. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a cukor amit nem edzés után viszel be zsír lesz, végül is feljön a 10 kiló, csak nem feltétlenül úgy ahogy te szeretnéd.


A súlyodhoz mérten én napi 290-300g szénhidráttal indítanék, és mondjuk 130g fehérjével.


Reggeli: 100g zabpehely + 5 tojás (2 sárgája csak), sütve, főzve ahogy jól esik, itt lenne jó ha külön fehérjéd lenne, mert azzal nagyon finom a zab


2. étkezés (reggelihez képest 2-4 óra múlva)

100g Csirkemell

100g rizs

100g brokkoli


3. étkezés(2. étkezéshez képest 2-3 óra múlva)

100g halfilé

100g rizs

100g zöldség


Ha edzés nap van itt elmész edzeni kb egy órával a 3. étkezés után kezdhetsz is, edzés után megiszod a tömegnövelőt.


4. étkezés(pihenőnapon a 3. étkezéshez képest 2-3 óra múlva, edzés napon ahogy hazaértél tömöd a majmot)

100g Csirkemell

100g rizs

100g zöldség


Utolsó étkezés

Doboz túró simán lemehet (250 grammos a legtöbbjük)

Sovány joghurttal felöntöd, hogy krémes legyen, szeletelhetsz bele egy kis banánt is, vagy citrom aroma, sovány kakaópor, stb, erre itt egy jó videó:


https://www.youtube.com/watch?v=tMgE8Vo0CCw


Ez így nagyjából 290g szénhidrát (edzés napon ehhez hozzájön a tömegnövelőd ch tartalma amit adagolj úgy, hogy 40-50g körül legyen mégha ez azt is jelenti, hogy több "kanállal" kell belerakni a shake-be) és kb 130g fehérje.


Nagyon alap étrend, ezt tényleg az a csirke-rizs ami miatt megvagyunk bélyegezve, ezt persze majd alakítgatod saját igényeidhez mérve. Pl elképzelhető, hogy több szénhidrát kell, hogy elkezdj növekedni, az is lehet, hogy már ezzel is zsírosodsz, ezt ki kell tapasztalni.


Ha bárki bármit javítana, csak nyugodtan, azért vagyunk, hogy segítsünk egymásnak! :)

2015. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
húh köszi nagyon, megpróbálom betartani ahogy tudom, viszont mivel szülőktől függök még, így az étrend elég necces, az van amit anyám csinál :D
2015. febr. 21. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismerős a szitu, én is szülőkkel élek, az első 2-3 hónap a kemény, aztán igazából megszokják és teljesen természetes lesz.


Nagy előny ha minél hamarabb betanulsz pár receptet, és az első 1-2 főzéshez megkéred édesanyád, hogy segítsen, utána menni fog az adott recept.


Ha furán néznek, mert suliban, buszon, bárhol ilyet eszel:


[link]

2015. febr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez nagy! :D köszi, megfogadom!
2015. febr. 21. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!