Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jumbo tömegnövelőről véleménye...

Jumbo tömegnövelőről vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni nagyobb kiszerelésben, annyit kell rólam tudni h nehezen hízok, 63 kg vagyok és 70-ig szeretnék felmenni, elérhető ez a Jumbo (zöld dobozos) tömegnövelővel?
2015. febr. 22. 20:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Leírtam már...étrend kilőve, többit megtalálod fent, nem feltétlen zsírt akarok, de ha te tudsz mást, étrenden és fehérjén kívül, ami még bejön egy nehezen hízó embernek, akkor hallgatlak....
2015. febr. 22. 20:35
 12/18 - palilaci - ***** válasza:
Hany eves vagy?
2015. febr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ha alig eszel akkor tömheted a dzsámbót úgy se fogsz hízni. Amúgy meg látszik hogy fogalmad sincs az egészről. Ha hízni akarsz egyél többet, olyan bonyolult lenne?
2015. febr. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ne vegyél zöld jumbot! Ha veszel a 8.8 kg-ból kb 4 kg cukor, máris nem éri meg az árát. Én is vettem anno (sajnos) egy 8,8 kilósat, ráadásul vaníliásat. Alig vártam, hogy elfogyjon. Miközben iszod, a fogaid között is érzed a sok cukrot, ahogy megy le. Persze, hogy hozza a kilókat, zsírba! (Na jó, nem csak zsírba, de többnyire) Főleg hasra. Sosem volt hasam, de ez csinált.


Egyébként a Jumbo Professionalt ajánlom, ha tömegnövelő kell, sokkal jobb az összetétele, (magasabb fehérjearány) és az engem egyáltalán nem zsírosított.

2015. febr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
És a hatás ugyan az?
2015. febr. 24. 14:16
 16/18 - palilaci - ***** válasza:
milyen hatas? miert egy tapKIEGtol varsz eredmenyt? ugyan ott vagy ha megeszel 300g csirket meg 200g rizst. a "hatas" ugyanaz.
2015. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Jó kaja mellett persze hogy hoz a Professional is, de nyilván nem annyit, mert nem pakolja rád a zsírt.
2015. febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Hallod, kérdező, ne hallgass rájuk, vegyél nyugodtan! Nem tudják milyen soványnak lenni, és milyen az, amikor nem tudsz kajálni, mert egyszerűen nem csúszik a kaja, hiába akarnál te zabálni meg hízni.

Én is bevágtam egy pár vödörrel, kajám ugyanúgy kevés volt mellette, és mégis hatott (jó, én edzettem is mellé). És igen, jött fel zsír is, és engem egyáltalán nem zavar, legalább nem azt hallgatom mindig, hogy hűű de sovány vagy, csontrakéta meg hasonlók. Edzettem úgy is hogy nem szedtem semmit, de semmit nem ért, jó szálkás lettem, de ki nem szálkás, aki sovány?

Szóval 65 kg voltam, most 85 és jobban érzem magam még így is, egy kis pocakkal.

2015. márc. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!