Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nemrég olvastam egy cikkben,...

Nemrég olvastam egy cikkben, hogy diéta alatt is kell szénhidrátot (szőlőcukrot mondjuk) bevinni edzés után, ennek mi az oka? valóban így van? Mennyit kell bevinni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 26. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Van aki visz be, van aki nem. Persze ha viszel, annyival kevesebbet vihetsz be a nap többi részében. És néha nem mindegy. Viszont a glutamin nemigazán minősül szénhidrátnak, mégis jó visszatölteni a glikogénraktárakat. (ha elméletileg nem is tölt vissza, de szerepet játszik benne)
2015. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

Diéta alatt is kell a gyors ch edzés után.

Ttkg0,5...majd ezt követi egy étkezés.

Sokan jönnek azzal,hogy bcaa,glutamin kell,próbáltam ezt is,de semmivel sem volt jobb,mint a gyors ch-s verzió....sőt.

2015. febr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Embere válogatja, hogy használ-e gyors szénhidrátot. Én nem szoktam szálkásítás alatt.
2015. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szálkásításkor lehet, de nem kell gyors ch még edzés után sem.
2015. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és ha kell mondjuk, akkor miért ? mi ennek az oka ? Mi van ha nem eszek ?
2015. febr. 27. 11:06
 6/6 Szeressük egymást ***** válasza:
Dieta alatt a vitargo a legjobb megoldas, nem a szolocukor. Olvass utana.
2015. febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!