Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diéta, és kardió mellett...

Diéta, és kardió mellett lehet izmot építeni?

Figyelt kérdés
elsősorban a fogyás a cél, és arra lennék kíváncsi h ezzel párhuzamban lehetséges-e hogy izmot is építsek. Olvastam már itt nem egy ilyen kérdést de egyiket sem igazán válaszolta meg hozzáértő illető, az egymásnak ellentmondó netes cikkekről nem is beszélve, úgyhogy most teljes a káosz a fejemben, volt már olyan h kalóriadeficit mellett lehetetlen, vagy h vagy egyik vagy másik lehetséges, de olyat is láttam már h lehetséges..

2015. febr. 28. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Arra csak én vagyok képes.

Üdv.A Berki!

2015. febr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Erős túlsúllyal (kövér kezdőknél) lehetséges, minden más esetben nem.
2015. febr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és hogyan?nekem 10-15 kg a felesleg
2015. febr. 28. 18:51
 4/4 anonim ***** válasza:

"Hogyan"-t nemigazán tudod befolyásolni. Kis kalóriaminuszos étrend, a többi egy leptin nevű hormon végzi. Ez a hormon segít edzés hatására a zsírt lebontani és az izomnak kellő energiát adni a fejlődéshez.


De mint mondtam, ezt mondjuk így ki, kövéreknél van és csak rövid ideg.

2015. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!